Łukasz brzeski gotowy na walkę ostatniej szansy w ufc

Łukasz Brzeski gotowy na walkę ostatniej szansy w UFC: „Pozostały trzy dni”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 kwietnia 2024

Łukasz Brzeski na gali UFC Vegas 90 stoczy walkę ostatniej szansy. Polak jest gotowy na wyzwanie. Brzeski zmierzy się z niepokonanym Valterem Walkerem.

Łukasz Brzeski nie miał do tej pory zbyt wiele szczęścia w organizacji UFC. Najpierw zmieniono wynik wygranej Polaka na Contender Series po tym jak w próbkach pobranych od Brzeskiego wykryto śladowe ilości klomifenu.

Następnie w debiucie w najlepszej lidze MMA na świecie, Łukasz zaliczył porażkę przez splita. To wyraźnie wpłynęło na pewność siebie naszego reprezentanta, który w walce z Karlem Williamsem dał się zdominować rywalowi.

Mogłoby się nawet wydawać, że USA nie jest szczęśliwym terenem dla Brzeskiego jednak w ostatnim występie Łukasz bił się na gali w Singapurze gdzie zanotował szybką porażkę z Waldo Cortesem-Acostą.

Teraz przed Polakiem kolejne trudne zadanie. Łukasz zmierzy się z niepokonanym Valterem Walkerem, przyrodnim bratem dobrze znanego Johnny’ego Walkera. „The Clean Monster” to niewygodny rywal, który nie boi się wdawać w szalone wymiany, w których często przełamuje rywali. Valter od lat trenuje w rosyjskim GOR MMA, więc będzie do pojedynku dobrze przygotowany pod kątem zapaśniczym.

Łukasz Brzeski trenował do tej walki pod okiem Anzora Azhieva i Arbiego Shamaeva. Brzeski sparował między innymi z Adamem Pałaszem, Szymonem Bajorem, Kacprem Miklaszem, Danielem Omielańczukiem, Michałem Bednarskim, Kamilem Oniszczukiem i Bartoszem Szewczykiem.

Łukasz Brzeski zamieścił na instagramie wpis, w którym napisał:

– Pozostały trzy dni do walki.

Brzeski podziękował także sponsorom dodając, że bez nich nie byłby w tym miejscu, w którym aktualnie się znajduje.

Post na instagrama dodał także Artur Gwóźdź, czyli manager Brzeskiego. Szef grupy ARTNOX napisał:

– Razem po marzenia.

Walkę Walker vs. Brzeski możecie oglądać i obstawić na stronie SUPERBET. Polak jest sporym underdogiem.

TYPYKURSYBUKMACHER
Valter Walker1.28SUPERBET
Łukasz Brzeski3.70SUPERBET
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments