Archiwum

Lorenz Larkin ograbiony ze zwycięstwa – czy powinien złożyć protest?

Pinterest LinkedIn Tumblr

larkin

Wiele osób skupiło się na krytykowaniu orzeczenia sędziowskiego w walce wieczoru wczorajszej gali UFC on FOX 7 tymczasem to wcześniej w walkach eliminacyjnych doszło do kuriozum nazwanego przez media za oceanem „kradzieżą roku”. W swoim debiucie w UFC niepokonany do tej pory Lorenz Larkin na swoje nieszczęście toczył z góry przegrany pojedynek bowiem jak się później okazało walczył nie tylko z Carmontem, lecz także z sędziami.
Na początek punktacja jaką zaserwowali nam sędziowie w tym werdykcie, a wszyscy trzej punktowali zwycięstwo Carmonta 29-28. Na obrazku załączonym do artykułu przedstawiliśmy Wam statystyki z walki, z których jasno wynika, że pierwszą i drugą rundę statystycznie rzecz biorąc wygrał Larkin, niestety sędziowie uznali inaczej. Wynik walki został nieprzychylnie przyjęty przez publiczność śledzącą galę live. Czterech redaktorów naszego portalu zarówno oglądając galę na żywo jak i śledząc wielokrotnie walkę po odtworzeniu już znając jej wynik typowało zgodnie jako zwycięzcę Lorenza Larkina punktując jednogłośnie na korzyść weterana Strikeforce. Ciężko było w tej walce znaleźć elementy i punkty zaczepienia, które dałyby Carmontowi remis…
Ponieważ nie chcemy być oskarżeni o zbytnie sympatyzowanie z Lorenzem prezentujemy Wam oceny walk przedstawione przez redaktorów kilku branżowych portali:

Jason Floyd
TheMMAReport.com
28-29 Larkin
Nathan McCarter
BleacherReport.com
28-29 Larkin
Mike Whitman
Sherdog.com
28-29 Larkin
Tristen Critchfield
Sherdog.com
28-29 Larkin
Craig Amos
BleacherReport.com
28-29 Larkin
MMAWeekly.com 28-29 Larkin
MMAJunkie.com 28-29 Larkin

Chris Nelson
Sherdog.com
27-30 Larkin
Brent Brookhouse
BloodyElbow.com
27-30 Larkin

Comments are closed.