Logan Paul Israel Adesanya Alex Volkanovski trening

Logan Paul trenował z Israelem Adesanyą i Alexandrem Volkanovskim! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 31 maja 2023

Logan Paul, youtuber który rozpoczął karierę w boksie i pro-wrestlingu spotkał się z Israelem Adesanyą i Alexandrem Volkanovskim by zrobić wspólny trening na macie. Amerykanin był wyraźnie pod wrażeniem umiejętności mistrzów UFC i napisał na instagramie, że Stylebender i Volk strasznie go umęczyli.

Logan Paul przedłużył niedawno umowę kontraktową z WWE. To oznacza, że w najbliższych latach wciąż będziemy oglądali youtubera startującego na galach pro-wrestlingowej organizacji.

Jakiś czas temu UFC i WWE połączyły się w jedną dużą spółkę TKO Group Holdings nie może zatem dziwić fakt, że przedstawiciele obu organizacji będą spędzali ze sobą więcej czasu, choćby po to by wspierać się i promować wzajemnie w social mediach.

Logan Paul miał okazję do wspólnego treningu zapaśniczego z Israelem Adesanyą i Alexandrem Volkanovskim. Zawodnicy trenowali walkę na chwyty, a nawet pozwolili sobie na kulankę w parterze. Paul jakiś czas temu zapowiedział, że choć w tej chwili startuje we wrestlingu to jego debiut w MMA jest nieunikniony i nastąpi raczej prędzej niż później.

Logan Paul trenował z Adesanyą i Volkanovskim

Przypominamy, że drugi z braci, Jake Paul dołączył do grona współwłaścicieli PFL i związał się kontraktem z tą organizacją. Więcej na ten temat tutaj. Jake Paul podpisał kontrakt z PFL! „Walka bokserska z Natem Diazem, a później rewanż na zasadach MMA w PFL

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments