live studio przed galą gromda 17 grabowski don diego transmisja

LIVE przed galą GROMDA 17 – goście Grabowski i Don Diego! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 29 maja 2024

Już dziś o godzinie 19:00 odbędzie się studio live przed galą GROMDA 17, w którym pojawią się goście specjalni Mariusz Grabowski i Mateusz Kubiszyn.

Portal FanSportu przygotował specjalne studio w którym zapowiedziana zostanie gala GROMDA 17. Oczywiście nie zabraknie łączenia z wyśmienitymi gośćmi. Wydarzenie zapowie Mariusz Grabowski, prezes organizacji GROMDA, a być może dojdzie do niespodzianki i ogłoszona zostanie jedna z piątkowych walk.

W programie live pojawi się także rozmowa z Mateuszem Kubiszynem. Popularny Don Diego opowie o przygotowaniach i nastawieniu do rewanżowej walki z Balboą.

Przypominamy, że ruszyła już sprzedaż pay-per-view na galę GROMDA 17: VABANK, która odbędzie się w piątek 31 maja. Transmisja z gali GROMDA 17: Don Diego vs. Balboa 2 będzie dostępna wyłącznie w systemie PPV na GROMDA.tv. Koszt dostępu PPV wynosi 39,99 zł. GROMDA oferuje także droższe pakiety z wyższą jakością transmisji.

Oglądaj live przed galą GROMDA 17. Goście Mariusz Grabowski i Mateusz Kubiszyn zapowiadają piątkową galę. Start o godzinie 19:00.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments