leo brichta przed ksw 91

Leo Brichta przed KSW 91: „To będzie wojna!”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 lutego 2024

Na gali KSW 91 Leo Brichta stanie do walki z Valeriu Mirceą. Czech zapowiada, że to będzie prawdziwa wojna w klatce KSW.

Leo Brichta i Valeriu Mircea zmierzą się w pojedynku o tymczasowy pas KSW w kategorii lekkiej. Wczoraj zaprezentowaliśmy wam wypowiedź Mircei przed galą KSW 91. Dziś przedstawiamy jak to starcie widzi reprezentant Czech.

Leo Brichta jest zadowolony, że otrzymał szansę walk w federacji KSW i zdaje sobie sprawę z tego, że zdobycie mistrzostwa nie będzie tylko jego sukcesem, lecz także okazją do świętowania dla rodaków.

– Wszystkie moje walki w KSW były bardzo trudne i twarde. W tym przypadku nie będzie inaczej. Cieszę się, że KSW dało szansę właśnie mi. To dużo znaczy nie tylko dla mnie, ale też dla Czechów. Chcę wywalczyć ten tytuł również dla nich. Wraz z pasem przychodzi wielka odpowiedzialność. Zdobycie tytułu zmieniłoby moje życie.

Mimo, że pojedynki z udziałem Brichty nie należały do najłatwiejszych to Czech podkreśla, że kocha MMA.

– Kocham ten sport. To moja pasja, która sprawia mi mnóstwo frajdy i uzupełnia mnie jako człowieka.

Jak Leo Brichta ocenił swojego rywala? Oto co młody zawodnik powiedział na temat Valeriu Mircei.

– Valeriu jest agresywny, szybki i wybuchowy. Jest wszechstronnym zawodnikiem, ale to wszystko cechuje również mnie. Mircea jest pokornym fighterem, ale ma taką pozę, że jest twardym, szorstkim, pewnym siebie gościem. Zderzenie naszych stylów spowoduje, że to będzie wojna. Trash talk jest zbyteczny. To w klatce trzeba wszystko pokazać.

KSW 91 oraz wszystkie kolejne wydarzenia KSW obstawisz na stronie legalnego polskiego bukmachera FORTUNA.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments