Cordeiro o Gamrocie

Legendarny trener Andersona Silvy uważa, że Mateusz Gamrot pokonałby Conora McGregora!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 marca 2023

Rafael Cordeiro, legendarny trener Andersona Silvy, Shoguna, Wanderleia Silvy, Fabricio Werduma i wielu innych brazylijskich wyśmienitych zawodników wymienił nazwisko Mateusza Gamrota w trakcie rozmowy z Guilherme Cruzem z MMAFighting.

Rafael Cordeiro przez wiele lat był jednym z trenerów w akademii Chute Boxe gdzie miał okazję prowadzić wielkie gwiazdy, następnie w 2010 roku założył w Huntington Beach w Kalifornii swój klub Kings MMA, który zyskał wiele na popularności w czasach gdy największe sukcesy święcili Anderson Silva i Fabricio Werdum.

Trener Cordeiro został zagadnięty o powrót Conora McGregora. Oto co na ten temat powiedział legendarny coach:

„Jest Arman Tsarukyan, super twardy dzieciak. Jest Mateusz Gamrot, jest Dustin Poirier, jest Justin Gaethje. Kurwa to są nazwiska które, no chętniej bym zobaczył w octagonie niż Conora McGregora. Szczerze teraz zawodnicy biją się z Conorem tak po prostu, on stracił ten element rywalizacji i wyzwania. Wcześniej zawodnicy mówili 'chcę się bić z McGregorem bo on jest na fali zwycięstw i nokautuje wszystkich.’ Teraz ludzie zupełnie się tym nie przejmują, przechodzą obok niego obojętnie i jeśli obierają go na celownik to tylko wtedy gdy pomyślą sobie: 'chcę się z nim bić bo on generuje pieniądze.’ Widzę, że fani bardziej przejmują się losami zawodników, którzy są teraz w czołówce. Ci fighterzy interesują kibiców bardziej niż Conor i jeśli mam być szczerym to ci zawodnicy połknęliby McGregora w octagonie.”

Bardzo miło, że tak znakomity trener jak Rafael Cordeiro docenił umiejętności Polaka i wymienił go w gronie zawodników, których walki chce oglądać a także wyraził opinię, że Gamrot jest jednym z tych, którzy pokonaliby Conora McGregora!

Zostaw ocenę
0
0