alex rodriguez pfl

Legendarny baseballista Alex Rodriguez inwestuje w PFL – będą gale PPV z super fightami!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 maja 2022

Właśnie otwiera się nowy rozdział w historii organizacji PFL. Do standardowego sezonu zasadniczego oraz systemu play-off, który wyłania mistrzów poszczególnych dywizji dojdą jeszcze gale sprzedawane w systemie PPV, na których odbywać się będą super fighty – mogą to być zarówno starcia między mistrzami różnych kategorii wagowych jak i po prostu walki toczone przez bardzo rozpoznawalnych zawodników.

Alex Rodriguez, legendarny baseballista wspólnie z Danielem Leffem z firmy Weverley Capital zainwestowali 30 milionów dolarów. Te środki pozwolą obu na dołączenie do grona zarządu organizacji, ale co ważniejsze tak wielki zastrzyk gotówki pozwoli PFL na zakontraktowanie rozpoznawalnych zawodników, przechwytywanie talentów z innych organizacji MMA oraz szumnie zapowiadaną światową ekspansję.
Organizacja nie chce bowiem skupiać się wyłącznie na USA i myśli o organizacji gal w Europie, Ameryce Południowej czy Azji.

Warto wspomnieć, że Rodriguez i jego wspólnik Marc Lore są również na etapie przejęcia koszykarskiej drużyny Minnesota Timberwolves. W ubiegłym roku wykupili oni 20% praw do drużyny „zaklepując” sobie przy okazji możliwość zakupu kolejnych 20% w 2022 roku.

https://www.instagram.com/p/CbfoZYhJ3Np/
Zostaw ocenę
0
0