ksw 76 kulisy gali

Kulisy gali KSW 76 w Grodzisku Mazowieckim [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 listopada 2022

W ubiegły weekend w Grodzisku Mazowieckim odbyła się gala KSW 76. Dziś mamy okazję zajrzeć za kulisy tego wydarzenia i przekonać się jakie emocje towarzyszyły zawodnikom, trenerom i kibicom w trakcie gali. W materiale video znajdziecie również rozmowy z zawodnikami przeprowadzone na backstage oraz wypowiedzi właścicieli KSW.

W walce wieczoru Salahdine Parnasse pokonał Sebastiana Rajewskiego i wywalczył tymczasowy pas mistrzowski kategorii lekkiej (-70 kg). Gala, która odbyła się 12 listopada obfitowała w skończenia przed czasem. Sześć z dziewięciu walk zakończyło się przez KO/TKO, dwie zakończyły się poddaniami natomiast tylko jedna decyzją sędziowską. Efektowne zwycięstwa odnieśli między innymi Adrian Bartosiński, Artur Szczepaniak czy Valeriu Mircea.

Kulisy gali KSW 76 w Grodzisku Mazowieckim

Gdzie odbędą się kolejne gale KSW?

Poniżej znajdziecie również kilka informacji na temat tego gdzie i kiedy odbędą się kolejne gale w KSW, a także linki do strony biletera tak byście w prosty sposób mogli zarezerwować wejściówki na wydarzenia.

KSW 77 odbędzie się 17 grudnia w Gliwicach. Ostatnie bilety na to wydarzenia w sprzedaży na eBilet.pl: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-wa…
KSW 78 odbędzie się 28 stycznia 2023 roku w Szczecinie. Bilety na to wydarzenia w sprzedaży na eBilet.pl:
https://www.ebilet.pl/sport/sporty-wa…

Zostaw ocenę
0
0