Archiwum

Kudin vs Garner w walce o pas M-1 Global

Pinterest LinkedIn Tumblr

Kenny Garner20 października na gali M-1 Challenge 42 dojdzie do konfrontacji Kennego Garnera (12-4) z Alexeiem Kudinem (17-6), a stawką pojedynku będzie pas wagi ciężkiej rosyjskiej organizacji, którego posiadaczem jest Amerykanin. Na gali dojdzie również do finału turnieju wagi ciężkiej, w którym niepokonany Marcin Tybura zmierzy się Konstantinem Glukhovem.

Co ciekawe obydwaj zawodnicy przegrali swoje ćwierćfinałowe walki w turnieju Grand Prix 2013. Kudin od czasu porażki z Chabanem Ka wygrał jednak 3 pojedynki, kolejno z Barjamajem, Nepochatovem i Mishchenko. Przypomnijmy, że Białorusin jest 7-krotnym mistrzem świata w tajskim boksie.

Kenny Garner po raz ostatni bronił pasa w grudniu ubiegłego roku, kiedy na gali oznaczonej numerem 36 pokonał Gurama Gugenishviliego. Popularny „Deuce” podobnie jak Kudin przegrał swoje ćwierćfinałowe starcie w Grand Prix 2013 wagi ciężkiej z Konstantinem Gluhovem.

Sytuacja związana w walką o pas wagi ciężkiej M-1 jest niezwykle ciekawa i skomplikowana, z powodu namnożenia kandydatów do tytułu, a jednym z pretendentów będzie z pewnością Damian Grabowski, który walkę mistrzowską miałby stoczyć w grudniu tego roku.

Comments are closed.