KSW 80 Lubin piątek

KSW zorganizuje galę w Lubinie. Gala KSW 80 odbędzie się w piątek 17 marca!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 stycznia 2023

W trakcie gali KSW 78 w Szczecinie na grafice viaplay pojawiła się informacja o tym, że federacja KSW zorganizuje galę KSW 80 w Lubinie. Wydarzenie dość nietypowo odbędzie się w piątek, a nie w sobotę jak to zwykle bywa. Kto wystąpi na tej gali? W jakiej hali odbędzie się gala KSW 80?

Na ten moment nie mamy zbyt wielu informacji na temat KSW 80 jednak domyślamy się, że gala w Lubinie odbędzie się w arenie RCS. Regionalne Centrum Sportowe i wchodząca w jego skład Hala widowiskowo-sportowa zostały oddane do użytku w 2014 roku.

Jest to zatem nowoczesny obiekt, choć warto tu podkreślić, że zarządzająca obiektem spółka zaznacza, że na imprezy rozrywkowe RCS Arena może maksymalnie pomieścić 4500 widzów. Spodziewamy się jednak, ze ta liczba będzie znacznie mniejsza, gdyż część płyty zajmie okrągła klatka KSW, a w na jednej z trybun w jakiś sposób będzie trzeba także umieścić scenę.

Na tej hali odbyła się w przeszłości gala FEN 23 i wtedy wszystko pod względem oprawy „opakowano” całkiem sprawnie, tak że zarówno scena, telebimy jak i oświetlenie były przyjemnym dodatkiem do udanej gali, na której walczyli Mateusz Rębecki, Dominik Zadora czy Szymon Dusza.

Niestety nie znamy jeszcze nazwisk uczestników tego wydarzenia jednak spodziewamy się, że w karcie pojawią się zawodnicy reprezentujący kluby z województw: dolnośląskiego, lubuskiego i opolskiego. Patrząc na to jakie nazwiska widzieliśmy w klatce na galach KSW 77 i KSW 78, a także czyje starty zaplanowano na galę KSW 79 spodziewamy się, że gala KSW 80 będzie mniejszym wydarzeniem, na którym zaprezentuje się wielu młodszych zawodników. Nie zdziwi nas jednak jeśli w rozpisce pojawi się walka o pas mistrzowski kategorii półśredniej, tak aby podnieść rangę wydarzenia.

Zostaw ocenę
0
0