Aleksandra Toncheva w KSW

KSW zatrudnia zawodniczkę, która walczyła w Rizin i Bellatorze!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 kwietnia 2023

Federacja KSW ogłosiła zakontraktowanie zawodniczki, która ma na swoim koncie walki dla takich organizacji jak Rizin i Bellator. Jakby tego było mało nowa fighterka KSW ma w rekordzie także wygraną nad Sofiią Bagishvili.

Aleksandra Toncheva to zawodniczka pochodząca z Bułgarii, która jest reprezentowana przez managera Przemka Kosińskiego i jego grupę Animmals MMA. Toncheva to mistrzyni IMMAF, która po swoich amatorskich sukcesach zadebiutowała w zawodowym MMA na gali Rizin w Yokohamie.

Toncheva przegrała debiutancką walkę z utalentowaną Kanną Asakurą, a później nie przegrała trzech kolejnych starć na mniejszych galach co zaowocowało szansą występu na gali Bellatora w Mediolanie. Ten występ także nie był jednak udany dla Tonchevej, która po ciosach w parterze przegrała w końcówce drugiej rundy.

Zawodniczka odzyskała blask walcząc dla kazachskiej organizacji Octagon League, gdzie najpierw udusiła Anastasię Dyuzhnikovą, a następnie pokonała na punkty Sofiię Bagishvili, czyli zawodniczkę KSW.

Zostaw ocenę
0
0