ksw francja gala

KSW szykuje inwazję na kolejny rynek!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 maja 2023

Wiele wskazuje na to, że federacja KSW szykuje inwazję na kolejny rynek. O wejściu najlepszej europejskiej organizacji MMA do tego kraju mówi się od dłuższego czasu. Aktywność na specjalnym profilu KSW w social mediach zwiastuje, że do premierowej gali we Francji może dojść wcześniej niż się spodziewamy.

Chyba dla nikogo nie będzie niespodzianką, że federacja KSW od dłuższego czasu szykuje się do zaatakowania kolejnych zagranicznych rynków. Temat ten ucichł odrobinę przy okazji organizacji gali XTB KSW Colosseum 2 jednak warto wspomnieć, że mówili o tym zarówno Mateusz Borek jak i Martin Lewandowski.

Tak pod koniec lutego na temat gali KSW we Francji wypowiadał się dziennikarz pracujący dla Viaplay przy transmisjach gal federacji:

Francja cóż jest tam ARES, są inne organizacje, ale myślę, że to jest super miejsce do tego, żeby zrobić coś fajnego, spektakularnego zwłaszcza, że mają już kolejnego zawodnika z tego kraju.”

KSW 82 – gdzie oglądać?

Gala KSW 82, na której w walce wieczoru Brian Hooi zmierzy się z Andrzejem Grzebykiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Martin Lewandowski o gali KSW we Francji

Na temat premierowej gali KSW we Francji wypowiedział się także Martin Lewandowski, współwłaściciel federacji którego wypowiedź świadczy o tym, że do gali nad Sekwaną dojdzie za kilka miesięcy:

„Francja jest na mapie tych krajów w których bardzo chcemy zorganizować galę, tak samo jak Niemcy i inne duże rynki europejskie. Mamy coraz więcej coraz ciekawszych zawodników oczywiście z Salahdinem Parnassem na czele, więc to jest taka rzecz, że śmielej myślimy o tej Francji. Rzeczywiście bliżej się przyglądamy i chcielibyśmy w tym roku to zrobić, który to będzie miesiąc – wrzesień był jednym z pomysłów, ale nie wiem czy będziemy się trzymali tego września bo nie wiem czy nie będzie za gęsto jak chodzi o MMA, są tam dwie-trzy organizacje na rynku, plus jest to termin zaraz po wakacjach, a tego chciałbym uniknąć.”

KSW dba o promocję we Francji

Wygląda na to, że za kulisami powoli rozgrywają się działania mające na celu promowanie marki KSW we Francji. Świadczyć mogą o tym zabiegi w social mediach np. na instagramie, gdzie na profilu KSW France obserwujemy wzmożoną aktywność.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że na zdjęciach na profilu KSW France pojawiają się nie tylko zawodnicy aktualnie zakontraktowani przez federację KSW, a również możemy zobaczyć na nich takich fighterów jak Youssef Boughnanem, wielokrotny mistrz świata w muay thai, czy Bakary Samake, niepokonany 19-letni pięściarz.

Nie brakuje tam także zdjęć celebrytek, z Salahdinem Parnasse pozowała między innymi Miss Francji Indira Ampiot, a także Jean-Clair Todibo – były piłkarz Barcelony, Benfiki i Schalke grający aktualnie w Nicei. Na fotce z Ramzanem Jembievem możemy zobaczyć francuskiego rapera Maesa.

Wszystkie zdjęcia możecie zobaczyć poniżej, o rozwoju wydarzeń i kolejnych aktualnościach na temat potencjalnej gali KSW we Francji będziemy was informować na bieżąco.

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments