KSW: Kto powinien trafić do Hall of Fame? [ANKIETA]

S
2
Opublikowano: 11 maja 2023

W sieci zawrzało wczoraj po wprowadzeniu w federacji KSW – „Galerii Sław”. Maciej Kawulski i Martin Lewandowski organizują gale MMA od lutego 2004 roku. W krótkim komunikacie zapewniono, że wkrótce poznamy nazwisko pierwszego zawodnika, który zostanie „wciągnięty” do Hall of Fame. Postanowiliśmy utworzyć ankietę, w której możecie wybrać 3 zawodników, którzy powinni tam trafić.

Spodziewamy się, że pierwszymi zawodnikami, którzy trafią do wspomnianej Galerii Sław mogą być Mamed Khalidov i Łukasz Jurkowski. Nazwisko tego pierwszego jest bezsprzecznie kojarzone z marką KSW i jej największymi eventami. „Juras” natomiast zapisał się w historii jako zwycięzca pierwszego turnieju KSW na gali KSW 1, a także finalista dwóch kolejnych turniejów na galach KSW 2 oraz KSW 3!

Najman w trafi do KSW: Hall of Fame?

Fani komentują, że do Hall of Fame powinien trafić m.in. Marcin Najman oraz Mariusz Pudzianowski.

„To na początek te dwie postacie i ich walka powinny zostać wyróżnione, bo tak naprawdę od tego wszystko się zaczęło” – skomentował jeden z użytkowników na Twitterze. Do tej wypowiedzi odniósł się dziennikarz Maciej Turski, który również ma takie samo zdanie – „Też uważam, że w jakieś formie to powinno zostać wyróżnione.” – napisał.

Bardzo często przewijają się również takie nazwiska jak Karol Bedorf, Krzysztof Kułak, Borys Mańkowski, czy Rafał Moks, którego według wielu organizacja KSW powinna upamiętnić właśnie w taki sposób.

Oddaj swój głos poniżej (można zaznaczyć 3 zawodników)

Kto powinien trafić do KSW: Hall of Fame?

Loading ... Loading ...

KSW 82: Kursy bukmacherskie, typy

Typy na walkę Przybysz vs Macek – KSW 82
Typy na walkę Gnidko vs Kijańczuk – KSW 82
Typy na walkę Desmae vs Tutarauli – KSW 82
Typy na walkę Bekus vs Toncheva – KSW 82
Typy na walkę Szadziński vs Varela – KSW 82
Typy na walkę Hooi vs Grzebyk – KSW 82

Wszystkie gale KSW obstawisz u bukmachera eFortuna.pl, który dla nowych graczy przygotował specjalne BONUSY! Już za samo założenie konta otrzymał freebet w wysokości 20 złotych! Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund i możesz dokonać jej – tutaj.

To jednak nie wszystko. Czekają na ciebie również trzy zakłady bez ryzyka do 600 złotych! Zasady są niezwykle proste. Jeśli twój pierwszy kupon będzie zwycięski, otrzymujesz wygraną. Jeżeli jednak przegrasz, Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które bukmacher zwróci, jeśli również kupon okaże się nietrafiony!

-> Zarejestruj się i odbierz BONUSY na KSW 82! <-

Zostaw ocenę
8
0
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Estrogen
19 dni temu

Fajna strona panowie ładne zmiany pozdrawiam

18 dni temu

[…] Portal myMMA.pl przeprowadził ankietę, w której zapytał kibiców o to, kogo chcieliby wprowadzić do Galerii Sław. Głos można oddać tutaj – Kto powinien trafić do Hall of Fame? […]