mamed khalidov tomasz adamek ksw epic

KSW EPIC nowy cykl gal PPV! Na początek walka Khalidov – Adamek

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 grudnia 2023

Dzisiejszą konferencją prasową federacja KSW otworzyła nowy rozdział swojej historii. Od przyszłego roku organizowane będzie nowy cykl gal KSW EPIC.

Młodsi fani mogą nie pamiętać kiedy federacja KSW rozpoczęła swoją działalność. Pierwsza gala KSW odbyła się 27 lutego 2004 roku. Niemal równo 20 lat po tym wydarzeniu w Gliwicach odbędzie się wydarzenie KSW EPIC, które rozpocznie nowy cykl gal.

Wedle pierwszych informacji przekazanych przez Martina Lewandowskiego federacja KSW chce wrócić do korzeni, czyli do konfrontacji różnych sportów walki. Na początek postanowiono zestawić ze sobą Mameda Khalidova i Tomasza Adamka, którzy stoczą bokserski pojedynek.

Starcie dwóch legend nie będzie jedynym pojedynkiem, który odbędzie się w innej formule niż MMA. Według szefa KSW na galach KSW EPIC mogą odbywać się także walki w modyfikowanym formułach. Jednym z przykładów podanych przez Martina Lewandowskiego jest kickboxing w małych rękawicach.

Lewandowski nastawia się na to, że KSW będzie musiało poczekać i ocenić jak fani przyjmą nowy format wydarzeń, jednak zakłada, że będą się one odbywały cyklicznie. Gale KSW EPIC nie będą wchodziły w skład standardowej oferty viaplay, będą dostępne na innej stronie internetowej w systemie PPV.

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments