KSW Colosseum 2. Ziółkowski wskazał faworyta w walce Pudzian vs. Szpilka! „Ta walka to szaleństwo!”

S
0
Opublikowano: 15 marca 2023

Marian Ziółkowski już w czerwcu na KSW Colosseum 2 powróci do oktagonu na kolejną obronę pasa mistrzowskiego wagi lekkiej. Tego samego wieczoru zmierzą się ze sobą dwaj znani mu fighterzy kategorii ciężkiej: Artur Szpilka i Mariusz Pudzianowski.

O tym pojedynku mówiło się już od dawna. „Szpila” miał zaliczyć starcie z Arkadiuszem Wrzosekiem na początku tego roku, z czego jednak wyeliminowała go kontuzja. Kick-bokser zmierzył się za to z Tomasem Moznym w Czechach, a były pięściarz wyzwał na pojedynek Mariusza Pudzianowskiego.

Ta walka była pierwszym zestawieniem, jakie organizacja ogłosiła na KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym. Zapytany o nią w programie Klatka po klatce Marian Ziółkowski przyznał, że wolałby zobaczyć starcie dwóch stójkowiczów, Szpilka vs. Wrzosek. Mistrz wagi lekkiej polskiej organizacji przyznał jednak, że ogłoszona walka również przysporzy sporych emocji.

„Dlatego więc myślałem bardziej o takim zestawieniu co nie oznacza, że zestawienie z Mariuszem jest słabe, albo nie niesie ze sobą wielu emocji. To jest naprawdę szaleństwo ta walka! To jest niesamowite i myślę, że medialnie może być nawet ciekawie. Jak powiedziałem, Mariusz wbiega w Artura wywraca go i tam już będzie ciężko, ale z drugiej strony Artur wie o tym. Zna te atuty Pudziana.”

„Golden Boy” zapytany przez Artura Mazura o faworyta tego zestawienia natychmiast wskazał faworyta. Zdaniem Ziółkowskiego doświadczenie Pudzianowskiego przechyli szalę zwycięstwa na jego korzyść.

„Mariusz, Mariusz. Doświadczenie, ile miał takich pojedynków, gdzie było tak cholernie ciężko, pamiętamy te pojedynki, gdzie normalnie całe ciało miał sine aż, a jednak walczył, jednak potrafił to wytrzymywać. Więc doświadczenie i przebyte wiele tych trudów podczas walki… no i ten gabaryt.”

„Wydaje mi się, że w starciu takim totalnie old schoolowym boksera z zapaśnikiem większe prawdopodobieństwo jest, że wygra zapaśnik. Nie mówię, że za każdym razem, bo też zależy jaki to jest bokser, jaki zapaśnik. Ale jednak wydaje mi się, że łatwiej jest w kogoś wbiec, niż kogoś przycelować i w timing trafić. Łatwiej jest w kogoś ordynarnie wbiec, złapać i wywrócić. Patrząc na tą prostotę wydaje mi się, że tutaj przewagę ma Mariusz. Ale znowu Artur zna te atuty i też chyba wziął tę walkę nie bez powodu. Mam nadzieję, że przygotuje się na te szarże.”

Kursy bukmacherskie na walkę Pudzianowski vs. Szpilka

Wszystkie walki KSW Colosseum 2 obstawisz u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Zostaw ocenę
0
0