KSW Colosseum 2. Szpilka prosi Pudziana o rewanż dla przyjaciela! „Zasługuje na to” [VIDEO]

S
0
Opublikowano: 03 czerwca 2023

Na gali KSW Colosseum 2 doszło do kolizji dwóch potężnych ciężkich. Artur Szpilka zmierzył się z Mariuszem Pudzianowskim.

Kolejna gala KSW na Stadionie Narodowym ponownie okazała się sukcesem. Kibice tłumnie stawili się na największej polskiej arenie. Choć na ostatnią chwilę wypadło mistrzowskie starcie Wikłacz vs Martins, to i tak na karcie nie zabrakło kapitalnych walk.

Jedną z nich był pojedynek Pudzianowski vs Szpilka. Były bokser był potężnym underdogiem przed XTB KSW Colosseum 2. Popularny „Pudzian” ze swoim ponad 13-letnim doświadczeniem i ogromną siłą miał poradzić sobie ze „Szpilą”. Artur dotychczas stoczył zaledwie dwa starcia, z czego jedno zwyciężył przez kontuzję rywala. Kto wygrał walkę Pudzianowski vs Szpilka na XTB KSW Colosseum 2? Relację z pojedynku przeczytacie TUTAJ -> KSW Colosseum 2: Artur Szpilka znokautował Mariusza Pudzianowskiego! [VIDEO].

KSW Colosseum 2: Pierwsze słowa Artura Szpilki po walce

Hitowa walka na KSW Colosseum 2 zakończyła się przez TKO na korzyść Szpili. Oto, co powiedział Artur Szpilka w wywiadzie po niej:

Chciałem wlecieć kolanem, albo łokciem, ale złapał i wywrócił.

Jak mnie wywrócił mówię: kuuurde, przeleżę. Dla mnie doświadczenie. Mariusz, mam nadzieję, że dasz rewanż Michałowi Materli, bo na to zasługuje.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments