KSW Colosseum 2. Pierwsze słowa Pudziana po KO: „Zrobiłem najgorszego babola…” [VIDEO]

S
6
Opublikowano: 03 czerwca 2023

Na gali KSW Colosseum 2 doszło do kolizji dwóch potężnych ciężkich. Artur Szpilka zmierzył się z Mariuszem Pudzianowskim.

Kolejna gala KSW na Stadionie Narodowym ponownie okazała się sukcesem. Kibice tłumnie stawili się na największej polskiej arenie. Choć na ostatnią chwilę wypadło mistrzowskie starcie Wikłacz vs Martins, to i tak na karcie nie zabrakło kapitalnych walk.

Jedną z nich był pojedynek Pudzianowski vs Szpilka. Były bokser był potężnym underdogiem przed XTB KSW Colosseum 2. Popularny „Pudzian” ze swoim ponad 13-letnim doświadczeniem i ogromną siłą miał poradzić sobie ze „Szpilą”. Artur dotychczas stoczył zaledwie dwa starcia, z czego jedno zwyciężył przez kontuzję rywala. Kto wygrał walkę Pudzianowski vs Szpilka na XTB KSW Colosseum 2? Relację z pojedynku przeczytacie TUTAJ -> KSW Colosseum 2: Artur Szpilka znokautował Mariusza Pudzianowskiego! [VIDEO].

WIDEO: Szpilka wystraszył medyka

KSW Colosseum 2: Pierwsze słowa Pudziana po walce ze Szpilką

Hitowa walka na KSW Colosseum 2 zakończyła się przez TKO na korzyść Szpili. Pudzianowski po walce powiedział:

– Zrobiłem najgorszego babola. Pierwsza runda po mojej myśli, w drugiej mówię: zaboksuję, a nuż trafię. Nie trafiłem. Chciałem wejść w grę boksera, to dostałem lekcję…

Zostaw ocenę
22
14
Subscribe
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Władysław.
1 rok temu

I stało się.
Ten Co bił słabych.
Padł
Pobił go Szpilka.
To prawdziwy chwat.

Artur
1 rok temu

Pudzian chciał szybko skończyć zaryzykował, pewnie emocje wzięły górę i nie udało się – szkoda Mariusz i tak jest wielki, fajnie się wypowiada jest mega zrównoważony, a jego słowa ” samo nic się nie zrobi” – sam wcielam w swoje życie.

Franc123
1 rok temu

Czas na walke z kolejnym bokserem. Czyżby teraz Najman?

Robi
Reply to  Franc123
1 rok temu

Czas to już się wycofać …… 46 lat na karku to nie żarty…

Andrzej
1 rok temu

Mariusz jesteś wielki a szpilka niedorasta. Ci do pępka nigdy nie będzie takim WIELKIM SPÓRTOWCEM JAK PUDZIAN

Jaco
1 rok temu

Aha to po 13 stu latach trenowania mma mariuszek zaskoczony nie wiedział po prostu ani nikt mu wcześniej nie powiedział że do byłego zawodowego boksera nie startuje się z pięściami?