ksw 96 marek samociuk vs denis górniak

KSW 96: Marek Samociuk vs Denis Górniak – mocna walka w wadze ciężkiej na gali w Łodzi

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 czerwca 2024

Marek Samociuk i Denis Górniak spotkają się w okrągłej klatce. Walka Samociuk vs Górniak odbędzie się 20 lipca na gali KSW 96 w Łodzi.

Do karty walk gali KSW 96 dodany został pojedynek w wadze ciężkiej. W konfrontacji tej Marek Samociuk (5-4) przywita debiutującego w okrągłej klatce i będącego na fali czterech wygranych z rzędu Denisa Górniaka (6-1). Do pojedynku dojdzie 20 lipca w łódzkiej hali Sport Arena.

Marek Samociuk ma za sobą sześć pojedynków w okrągłej klatce. W konfrontacjach tych trzy razy zwyciężył i trzy razy musiał uznać wyższość rywali. Ostatni raz bił się w styczniu na gali XTB KSW 90 i znokautował Olegsa Jemeljanovsa. Reprezentant Uniq Fight Club ma na swoim koncie dziewięć zawodowych konfrontacji, zwycięstwo w turnieju walk na gołe pięści i tytuł mistrza Polski w amatorskim MMA. Samociuk w profesjonalnych walkach MMA rywalizuje od roku 2019.

Denis Górniak rywalizuje w zawodowym MMA od roku 2016. Do tej pory stoczył siedem pojedynków i sześć z nich wygrał. Wszystkie zwycięstwa zanotował już w pierwszej rundzie, a pięć z nich zdobył nokautując swoich rywali. 26-latek ma za sobą kilkadziesiąt walk stoczonych w amatorskim MMA, w którym wielokrotnie zdobywał tytuł mistrza Polski. Popularny „Flinston” walczył również amatorsko i profesjonalnie w pięściarskich ringach. Wchodząc do KSW Denis Górniak jest na fali czterech wygranych z rzędu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments