

W piątek 7 czerwca odbędzie się gala KSW 95. Gdzie oglądać KSW 95? Specjalna promocja na darmowe PPV. Informacje o transmisji gali Wikłacz vs Przybysz 5.
Federacja KSW po raz pierwszy zawita do Olsztyna. Gala KSW 95 odbędzie się 7 czerwca w hali Urania. Właściciele Martin Lewandowski i Maciej Kawulski przygotowali dwie walki mistrzowskie. W main evencie dojdzie do piątego pojedynku Jakuba Wikłacza z Sebastianem Przybyszem. Wikłacz i Przybysz stoczą walkę o pas kategorii koguciej.
W drugiej z walk wieczoru król kategorii ciężkiej Phil De Fries stanie do obrony tytułu w pojedynku z Augusto Sakaiem, weteranem organizacji Bellator i UFC. Poniżej informacja na temat promocji na kod PPV do transmisji gali KSW 95.
KSW 95 – gdzie oglądać?
Transmisja gali KSW 95 będzie dostępna dzięki specjalnej promocji legalnego polskiego bukmachera Fortuna. Wszyscy nowi użytkownicy, którzy zarejestrują konto i wypełnią kupon na galę KSW 95 otrzymają darmowy dostęp do Viaplay. Poniżej zasady promocji opisane krok po kroku:
1️⃣ Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
2️⃣ Wpłać depozyt minimum 15 zł.
3️⃣ Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW 95 za minimum 10 zł i odbierz kod PPV!
WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW 95 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU. Ilość darmowych kodów jest ograniczona i wynosi tylko 120 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

KSW 95 – transmisja
Z informacji zamieszczonych powyżej wiecie już jak uzyskać dostęp do transmisji gali KSW 95. Teraz czas na krótkie informacje na temat godzinowej rozpiski wydarzenia. Transmisja z KSW 95 rozpocznie się o godzinie 19:00 w piątek 7 czerwca. Transmisja walki Wikłacz vs Przybysz rozpocznie się najwcześniej o 22:30 w piątek 7 czerwca.
Data: 7 czerwca, piątek
Lokalizacja: Olsztyn, Polska
Ilość walk: 9
Start transmisji: 19:00
Promocja PPV: FORTUNA
KSW 95: karta walk
Karta główna:
- Jakub Wikłacz (15-3-2) vs Sebastian Przybysz (12-3-1) – o pas – 62 kg
- Phil De Fries (24-6, 1NC) vs Augusto Sakai (16-5-1) – o pas -120 kg
- Roman Szymański (17-8) vs Marcin Held (28-10)
- Brian Hooi (19-11 1NC) vs Tymoteusz Łopaczyk (11-3)
- Adrian Zieliński (24-13) vs Oskar Szczepaniak (6-1)
- Patryk Surdyn (7-4) vs Shamad Erzanukaev (2-0)
- Krystian Bielski (9-6) vs Borys Dzikowski (3-1)
Karta wstępna:
- Michał Dreczkowski (4-0) vs Stevan Jarić (4-1)
- Dawid Kuczmarski (5-0) vs Morgann Gbolou (4-2)