ksw 91 matus juracek wygrywa chuligan slavii znokautował fadipe

KSW 91: Matus Juracek wygrywa! Chuligan Slavii Praga ustrzelił Fadipe! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 lutego 2024

Matus Juracek podejmował Henry’ego Fadipe na gali KSW 91 w Libercu. Chuligan Slavii Praga debiutował tym pojedynkiem w KSW. Walkę zakontraktowano w kategorii do 77 kilogramów.

Pochodzący z Nigerii Henry Fadipe to bardzo doświadczony zawodnik. Czech Matus Juracek dysponuje dwukrotnie mniejszym doświadczeniem w MMA, a ponad to dopiero debiutuje w federacji KSW.

Na sobotniej gali KSW 91 w Libercu doszło do bardzo ciekawego zestawienia półśrednich, które wiele odpowie na pytanie dotyczące tego na jak wiele stać Juracka w zawodowym MMA.

Jaki padł wynik w walce Fadipe vs. Juracek? Zachęcamy do zapoznania się z naszą relacją z tego pojedynku.

Juracek rozpoczyna od próby wysokiego kopnięcia. Low kick i front kick ze strony Czecha. Cios na cios. Juracek trafia długim lewym. Fadipe prze do przodu, a Matus atakuje z kontry. Fadipe trafia prawym po którym Juracek siadł na tyłku. Czech jednak wstaje. Middle kick ze strony Juracka. Kopnięcie na kopnięcie. Dwa mocne lewe Matusa. Henry tylko się uśmiechnął i zachęca Czecha do bitki. Matus Juracek trafia potężnym lewym i Fadipe ląduje na deskach. Czech dopada do rywala i okłada go kolejnymi ciosami. Henry próbuje wstać pod siatką jednak chuligan Slavii Praga świetnie przytrzymał rywala i dobił go uderzeniami. Sędzia przerywa walkę. Koniec!

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments