KSW 87 Josef Stummer vs Dawid Kareta

KSW 87: Niepokonany Josef Stummer zmierzy się z Dawidem Karetą

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 września 2023

Niepokonany Josef Stummer stoczy kolejną walkę dla federacji KSW. Czech przywita w organizacji Dawida Karetę. Polak dysponuje większym doświadczeniem jednak faworytem zestawienia będzie zawodnik z Liberca.

Federacja KSW kontynuuje ogłoszenia kolejnych zestawień oraz gal. W trakcie gali KSW 86 ogłoszono listopadową galę KSW 88: Rutkowski vs. Kaczmarczyk natomiast dziś rano zaanonsowano zestawienie Vojtech Garba vs. Michał Dreczkowski do którego dojdzie na KSW 87.

Teraz ogłoszono kolejny pojedynek, który odbędzie się na październikowej gali w Czechach. Podczas gali KSW 87 do okrągłej klatki powróci niepokonany Josef Štummer (3-0), który zmierzy się z debiutującym w organizacji bardziej doświadczonym Dawidem Karetą (4-3). Do konfrontacji w wadze piórkowej dojdzie 14 października w Trzyńcu, w Werk Arena.

Josef Štummer ma za sobą udany debiut w KSW. Podczas kwietniowej gali w Tomaszowie Mazowieckim pokonał Jonatana Kujawę. Dla niepokonanego Czecha było to trzecie zwycięstwo w karierze. Štummer zadebiutował w zawodowym MMA w lipcu zeszłego roku i podczas gali w Ostrawie pokonał znanego z KSW Bartosza Rewerę.

Drugą walkę stoczył luty i dopisał do swojego rekordu drugie zwycięstwo, tym razem wygrywając przez poddanie. Zanim Stummer spróbował swoich sił w profesjonalnych klatkach, zdobywał doświadczenia na arenach amatorskich. Wywalczył między innymi tytuł wicemistrza Czech. Jest też wielokrotnym medalistą zawodów w grapplingowych i mistrzem Czech w jiu-jitsu.

KSW 87 – zakład bez ryzyka. Obstaw galę!

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł, które zostanie dodane do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawisz bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 87!

Dawid Kareta – sylwetka zawodnika

Dawid Kareta rywalizuje w zawodowym MMA od roku 2017. Do tej pory stoczył siedem pojedynków, z których cztery wygrał. W ostatnim czasie rywalizował pod banderą czeskiej organizacji Oktagon MMA, gdzie zdobył dwie wygrane.

Reprezentant klubu Octagon Team Cieszyn wywodzi się z judo i jiu-jitsu, ale ma też na swoim koncie stoczonych kilkadziesiąt pojedynków w amatorskim MMA i jest wielokrotnym medalistą takich zawodów. Zdobył między innymi złoty medal Mistrzostw Polski 2020 Amatorskiej Ligi MMA.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments