KSW 86 Mariusz Joniak vs Miljan Zdravković

KSW 86: Mariusz Joniak przywita niepokonanego Serba w klatce KSW!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 sierpnia 2023

Federacja KSW ogłosiła najnowszy dodatek do karty walk gali KSW 86 we Wrocławiu. 16 września w hali orbita Mariusz Joniak przywita w klatce KSW niepokonanego Serba Miljana Zdravkovicia. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii koguciej.

Federacja KSW ogłosiła w ostatnich dniach galę KSW 87: Martinek vs. Stosić, natomiast w trakcie gali KSW 85 – Patryk Kaczmarczyk ujawnił lokalizację listopadowej gali KSW 88. Czas na ogłoszenie związane z galą KSW 86!

Podczas gali KSW 86, która odbędzie się 16 września we wrocławskiej hali Orbita prawdziwy specjalista od poddań, Mariusz Joniak (11-4, 1 KO, 8 Sub), przywita debiutującego w okrągłej klatce Serba, niepokonanego Miljana Zdravkovicia (6-0, 3 KO). Starcie zostanie rozegrane w limicie kategorii koguciej.

Mariusz Joniak ma za sobą udany debiut w okrągłej klatce. W walce otwarcia gali KSW Colosseum 2 na PGE Narodowym pokonał Sebastiana Romanowskiego. Tym samym Joniak wydłużył fantastyczną serię wygranych do siedmiu. Mariusz jest posiadaczem czarnego pasa w brazylijskim jiu-jitsu i świetnie czuje się rywalizując w parterze.

Z dziesięciu zwycięskich pojedynków aż osiem kończył poddając swoich rywali, a sześć razy wygrywał już w pierwszej rundzie. Joniak rywalizuje w zawodowym MMA od roku 2016. W tym czasie stoczył piętnaście pojedynków, z których jedenaście wygrał. Od roku 2019 pozostaje niepokonany.

KSW 86 – zakład bez ryzyka. Obstaw galę!

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 86!

ksw 86 obstaw galę zakład

Miljan Zdravković – sylwetka niepokonanego Serba

Miljan Zdravković zadebiutował w zawodowym MMA w roku 2021. Do dziś stoczył sześć pojedynków i wszystkie wygrał. Młody Serb trzy razy triumfował przed czasem posyłając swoich rywali na deski.

Miljan walczył do tej pory głównie u siebie w kraju, ale rywalizował też w Niemczech. W tym roku Zdravković stoczył już dwa pojedynki. Ostatni raz bił się w lipcu i dopisał do swojego rekordu wygraną przez nokaut.

Serb ma na koncie między innymi walki dla takich organizacji jak niemiecka EMC czy Brave CF. Ostatni występ zanotował na gali ARMMADA 5.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments