Sandra Succar znokautowała Czyżewską KSW 85

KSW 85: Sandra Succar znokautowała Wiktorię Czyżewską w 3. rundzie! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 sierpnia 2023

W walce otwarcia gali KSW 85 w Nowym Sączu zmierzyły się Wiktoria Czyżewska i Sandra Succar. Pojedynek pań zakontraktowano w kategorii muszej. Relacja z walki Czyżewska vs. Succar oraz wynik pojedynku.

W pierwszej walce gali KSW 85 w Nowym Sączu zmierzyły się Wiktoria Czyżewska i Sandra Succar. Pojedynek pań otworzył galę KSW rozgrywaną w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego.

Obie zawodniczki przed tą walką były niepokonane i legitymowały się identycznym rekordem 2-0. Która z fighterek dopisała kolejną wygraną do rekordu, a która zanotowała pierwszą porażkę w karierze?

KSW 85 – zakład bez ryzyka. Obstaw galę!

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 85!

KSW 85: Czyżewska vs. Succar – relacja, wynik walki

Zaczynamy pierwsze starcie gali KSW 85 w Nowym Sączu. Na początek walka pań – Wiktoria Czyżewska vs. Sandra Succar. Na początku starcia celne ciosy ze strony debiutującej w KSW Sandry Succar. Polka odpowiada kopnięciami. Czyżewska atakuje ciosami na korpus. Wymiana ciosów w krótkim dystansie. Zawodniczka z Libanu stara się zapiąć tajski klincz i atakować ciosami z bliska. Sandra Succar wchodzi w nogi Czyżewskiej i Polka ląduje na macie, ale Wiktoria szybko wstaje. Ładne ataki Polki wysokimi kopnięciami. Succar odpowiada krótkimi uderzeniami i zostawia łokieć po ciosie na który nadziewa się Czyżewska. Bardzo dynamiczne starcie sporo wymian ciosów i zwrotów akcji. Succar ponownie przeniosła walkę na matę jednak Polka sweepuje a po chwili wracamy do stójki. Czyżewska stara się narzucać tempo pojedynku, dociska rywalkę do siatki. Wiktoria często udanie atakowała rywalkę pod siatką.

Czyżewska soczyście trafia rywalkę na korpus, a ta po chwili idzie po nogi Polki. Sandra Succar uzyskała sprowadzenie i kontroluje przebieg pojedynku z góry. Libanka uzyskała dosiad! Czyżewska w wielkich opałach. Polka stara się wykorzystać siatkę i przerolować rywalkę. Succar wykorzystuje błąd Czyżewskiej i idzie za plecy. Bardzo ładna praca debiutującej w KSW zawodniczki. Czyżewska może się jedynie rozpaczliwie bronić przed kolejnymi próbami duszenia ze strony Libanki. W ostatnich sekundach rundy Polka dała radę zyskać pozycję dominującą jednak na jakiekolwiek akcje z góry zabrakło czasu.

Finałowa runda pierwszej walki gali KSW 85. Obie zawodniczki próbowały sprowadzeń na początku trzeciej odsłony jednak nic z tego nie wyszło. Polka klinczuje jednak rywalka odwraca sytuację i dociska Czyżewską do siatki. Polka chciała wyhaczyć rywalkę i sama wylądowała na plecach na macie. Czyżewska w sporych opałach! Sandra Succar trafia potężnymi łokciami z góry, rozpuszcza ręce i kolejnymi szybkimi ciosami dobija Polkę. Libanka wygrywa pojedynek przez TKO!

Zostaw ocenę
2
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments