Salahadinr Parnasse pokonał Roberta Ruchałę KSW

KSW 85: Salahdine Parnasse pokonał Roberta Ruchałę potężnym kopnięciem na wątrobę [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 sierpnia 2023

W walce wieczoru gali KSW 85 w Nowym Sączu zmierzyli się Salahdine Parnasse i Robert Ruchała. Faworytem tego starcia był podwójny mistrz federacji, natomiast reprezentujący gospodarzy Robert Ruchała obiecywał sprawienie niespodzianki.

Przed tym starciem Salahdine Parnasse mówił, że nie widzi żadnych podobieństw do Polaka i podkreślał, że to on póki co osiągnął w MMA więcej aniżeli Robert Ruchała.

Który z zawodników wygrał walkę wieczoru KSW 85 w Nowym Sączu? Parnasse wchodził do octagonu jako pełnoprawny mistrz KSW w dywizji do 66 kilogramów natomiast Ruchała był posiadaczem tymczasowego pasa mistrzowskiego.

KSW 85 – zakład bez ryzyka. Obstaw galę!

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 85!

KSW 85: Parnasse vs. Ruchała – relacja, wynik walki

Zaczynamy walkę wieczoru gali KSW 85 w Nowym Sączu. Pojedynek unifikujący pasy mistrzowskie kategorii piórkowej. Mocny low kick Ruchały na otwarcie. Salahdine Parnasse stara się zamknąć Polaka na siatce. Francuz bije ciosy pod nieszablonowymi kątami, ale póki co jest to badanie rywala. Salahdine sięgnął długim prostym szczęki Ruchały. Póki co nie przyniosło to obrażeń jednak Polak został odrzucony do tyłu na siatkę. Robert Ruchała wyprowadza kopnięcie na korpus Francuza. Salahdine czaruje, szybki krótki prosty i mocny high kick jednak na gardę Polaka. Obrotowy atak Ruchały, zaskoczony Parnasse szybko zbiera kolejne uderzenie i Polak skraca dystans by iść w klincz jednak Francuz szybko odwraca sytuację. Żmudna praca w klinczu pod siatką.

Ruchała rozpoczyna drugą rundę od frontalnych kopnięć. Ruchała atakuje obrotówką i middle kickiem. Parnasse unika obrażeń. Francuz stara się celować w prawą część twarzy Polaka. Najwięcej problemów Robertowi sprawia szybki prosty ze strony mistrza. Reprezentant Nowego Sącza wspierany dopingiem swoich kibiców zwarł się w klinczu z Salahdinem i umęcza reprezentanta Francji. Salahdine obalił Ruchałę, a po chwili gdy zawodnicy wrócili do stójki próbował wpiąć duszenie. Nic z tego udanie wyrywa się z opresji. Zaskakująco dużo klinczu w walce wieczoru gali KSW 85. Parnasse ładnie w klinczu starał się zajść za plecy Polaka. Nic z tego nie wyszło jednak Francuz wyprowadza ciosy kolanami na uda Roberta.

Bardzo mocne niskie kopnięcia ze strony Roberta Ruchały. Polak atakuje także obrotowym backfistem. Soczysty middle-kick Polaka. Salahdine Parnasse odgryza się mocnymi ciosami pięściami. Francuz wkłada sporo mocy w uderzenia. Bardzo, bardzo mocna seria ciosów Parnasse’a! Salahadine niczym rozjuszony atakuje Roberta Ruchałę trafiał zarówno w stójce jak i ground and pound w parterze. Brutalnie atakuje podwójny mistrz KSW! Utalentowany Francuz trafia potężnymi uderzeniami które wbijają głowę młodego Polaka w matę! Salahdine próbuje zajść za plecy zawodnika z Nowego Sącza. Robert Ruchała wstaje pod siatką. Salahdine całkowicie zdominował Ruchałę w trzeciej odsłonie.

Rozpoczynamy rundy mistrzowskie, czas na czwartą odsłonę walki wieczoru KSW 85. Potężne kopnięcie Parnasse’ na początek tej odsłony, na które Ruchała odpowiada middle kickiem na korpus. High kick Francuza. Ruchała chciał sklinczować i przenieść walkę na matę jednak to Salahdine wyszedł lepiej z tej sytuacji i wyprowadza ciosy kolanami na korpus Polaka. Zawodnik z Nowego Sącza ponownie próbował sprowadzenia jednak Salahdine jest bardzo silny i nic z tego nie wychodzi. Parnasse sprowadza Polaka na matę i atakuje ground and pound. Kulanka w parterze jednak ponownie to Francuz zyskuje lepszą pozycję. Parnasse cudownie wycina Ruchałę i ponownie zawodnicy lądują w parterze. Ruchała jednak daje radę wstać pod siatką. Niesamowite! Salahdine Parnasse wykorzystał moment nieuwagi i potężnym kopnięciem na wątrobę ustrzelił leżącego na macie Roberta Ruchałę!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments