KSW 85 Patryk Kaczmarczyk pokonał Daniela Tarchilę

KSW 85: Patryk Kaczmarczyk pokonał Daniela Tarchilę po decyzji sędziów

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 19 sierpnia 2023

W siódmej walce gali KSW 85 w Nowym Sączu doszło do starcia młodych i utalentowanych zawodników. Polak Patryk Kaczmarczyk kontra Mołdawianin Daniel Tarchila. Kto był górą w pojedynku w kategorii piórkowej?

Patryk Kaczmarczyk w imponującym stylu kroczy przez świat MMA. Wchodząc do KSW miał na swoim koncie same wygrane i szablę mistrzowską organizacji Armia Fight Night. Był też zdobywcą statuetki Heraklesa w kategorii „Odkrycie roku”.

Zaledwie dziewiętnastoletni Daniel Tărchilă zadebiutował w zawodowym MMA w roku 2021. Do dziś stoczył siedem pojedynków, z których sześć wygrał. W KSW pojawił się po raz pierwszy w marcu tego roku i w świetnym stylu pokonał Wojciecha Kazieczkę.

Czas na pojedynek Kaczmarczyk vs. Tarchila, czyli siódmą walkę gali KSW 85 w Nowym Sączu!

KSW 85 – zakład bez ryzyka. Obstaw galę!

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 85!

KSW 85: Kaczmarczyk vs. Tarchila – relacja, wynik walki

Zaczynamy siódmy pojedynek gali KSW 85 w Nowym Sączu. W klatce zmierzą się Patryk Kaczmarczyk i Daniel Tarchila. Kaczmarczyk atakuje niskim kopnięciem. Polak próbuje ataków obszernymi ciosami. Mołdawianin póki co w odwrocie. Atak obrotowym backfistem w wykonaniu Patryka. Brutalne kolana w klinczu, Kaczmarczyk stara sie zdominować Tarchilę. Daniel ucieka i odwraca sytuację, teraz to Polak jest dociskany do siatki. Tarchila trafia ładnie ciosami bokserskimi, Kaczmarczyk odpowiada mocnymi kopnięciami. Bardzo ładne sprowadzenie w wykonaniu Polaka! Tarchila z pleców. Kaczmarczyk atakuje łokciami z góry. Polak atakuje ciosami z góry jednak Mołdawianin stara się wrócić do stójki. Koniec rundy, która bez wątpienia zostanie oceniona na konto Kaczmarczyka.

Mocna seria ciosów w wykonaniu Tarchili. Wygląda na to, że Kaczmarczyk nie chce walczyć w stójce z młodym Mołdawianinem. Patryk szybko przenosi walkę na matę. Niesamowita akcja Tarchili, który niemal zaszedł za plecy Kaczmarczyka. Wracamy do stójki. Mocny low kick w wykonaniu Polaka. Kolejne łatwo uzyskane obalenie Patryka. Ponownie pięknie odwraca sytuację Daniel Tarchila, który jest na górze w parterze! Zaledwie 20-letni zawodnik postawił twarde warunki Patrykowi Kaczmarczykowi. Polak próbuje obalić rywala jednak ten nie daje się. Tarchila dociska reprezentanta Polski do siatki. Świetna końcówka rundy w wykonaniu Mołdawianina!

Zaczynamy trzecią, finałową rundę walki! High kick ze strony Tarchili! Kaczmarczyk poszukał ciosu na korpus i ataku na głowę rywala jednak ten unika ataku Polaka. Kolejne udane uderzenie w wykonaniu Mołdawianina. Polak rzuca bardzo mocne jednak niecelne ciosy. Patryk Kaczmarczyk idzie po obalenie, nie udało się za pierwszym razem jednak ponowienie w drugie tempo przyniosło sukces. Bardzo sprytny jest Daniel z pleców, próbował zapiąć klamrę i przetoczyć Polaka. Patryk stabilizuje pozycję i dociska rywala do maty. Tarchila ucieka z parteru i mamy ponownie walkę w stójce! Minuta do końca walki. Bardzo ładna wymiana ciosów w końcówce.

Patryk Kaczmarczyk pokonał Daniela Tarchilę po jednogłośnej decyzji sędziów

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments