KSW 85: Parnasse vs Ruchała ważenie i strefa fana

KSW 85: Parnasse vs. Ruchała – ważenie i Strefa Fana. Kiedy i gdzie?

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 12 sierpnia 2023

Federacja KSW opublikowała informacje na temat ważenia oraz Strefy Fana przed galą KSW 85: Parnasse vs. Ruchała. Gdzie i o której odbędzie się ważenie? Kiedy zostanie zorganizowana Strefa Fana?

Federacja KSW opublikowała komplet informacji na temat tego gdzie i o której odbędzie się ważenie przed KSW 85: Parnasse vs. Ruchała oraz kiedy zostanie zorganizowana Strefa Fana przed galą. Wydarzenia towarzyszące galom KSW zwykle cieszą się olbrzymim zainteresowaniem kibiców.

W przeszłości zdarzało się, że przed eventami na ceremonii ważenia pojawiało się dwa razy więcej kibiców niż mógł pomieścić obiekt, w którym odbywała się ceremonia. Tym razem powinno być inaczej, gdyż ważenie ma odbyć się na rynku w Nowym Sączu.

KSW 85 – ważenie i Strefa Fana. Kiedy i gdzie?

Federacja KSW zaprasza wszystkich fanów na oficjalną ceremonię ważenia oraz do Strefy Fana przed galą KSW 85 w Nowym Sączu. Przed i po ważeniu kibice będą mieli okazję spotkać się z bohaterami sobotniej gali oraz wziąć udział w Strefie Fana KSW. Przed ważeniem, od godziny 16:00, odbędą się różne aktywności w Strefie Fana oraz spotkania z zaproszonymi gośćmi, a także Q&A z gośćmi specjalnymi.

Na wadze oraz tradycyjnych spotkaniach twarzą w twarz kibice zobaczą wszystkich uczestników gali, w tym podwójnego mistrza KSW w wagach piórkowej oraz lekkiej, Salahdine’a Parnasse’a, pretendenta do tytułu i tymczasowego czempiona dywizji piórkowej, Robert Ruchała, a także mistrza dywizji półciężkiej, Ibragima Chuzhigaeva i pretendenta do pasa, Bohdana Gnidko.

Ważenie odbędzie się w piątek, 18 sierpnia o 18:00 na rynku w Nowym Sączu. Wstęp dla fanów na ważenie jest wolny. Oficjalną ceremonię ważenia i face to face fani będą mogli obejrzeć również na żywo na Facebooku i kanale YouTube organizacji KSW.

Data: 18 sierpnia, piątek
Lokalizacja: Rynek w Nowym Sączu
Strefa Fana godzina: 16:00-19:00
Q&A z gośćmi specjalnymi start: 16:50
Ważenie: 18:00

KSW 85: Parnasse vs. Ruchała – Kursy bukmacherskie

Ogromnym faworytem jest oczywiście ParnasseSalahdine ma dużo większe doświadczenie od Polaka. Roberta oczywiście będą wspierały ściany w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego oraz kibice. Tym razem czeka go zdecydowanie najtrudniejsza walka w karierze.

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 85!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments