KSW 85 karta walk Nowy sącz gala

KSW 85: Parnasse vs. Ruchała – karta walk pełna!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 sierpnia 2023

Znamy nazwiska uczestników wszystkich walk gali KSW 85: Parnasse vs. Ruchała. Dziś ogłoszono ostatnie zestawienie. Jak prezentuje się rozpiska wydarzenia, które odbędzie się 19 sierpnia w Nowym Sączu?

KSW 85 odbędzie się 19 sierpnia w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu. W walce wieczoru Salahdine Parnasse zmierzy się z Robertem Ruchałą, dojdzie zatem do unifikacji pasów mistrzowskich kategorii piórkowej (-66 kg). Pojedynek ten zaanonsowano 19 czerwca, dedykowany artykuł na ten temat znajdziecie tutaj. Salahdine Parnasse vs. Robert Ruchała na KSW 85!

W co-main evencie gali KSW 85 w Nowym Sączu zmierzą się Ibragim Chuzhigaev i Bohdan Gnidko. 19 sierpnia fani zebrani w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu będą zatem świadkami pojedynku o pas mistrzowski kategorii półciężkiej. Należy się tutaj nastawić na walkę dwóch strikerów, obaj będą próbowali ustrzelić oponenta w stójce.

Nim przejdziemy do aktualnej karty walk KSW 85 przypominamy gdzie możecie obstawiać nadchodzącą galę jak i wszystkie kolejne wydarzenia organizowane przez federację KSW np. galę KSW 86 we Wrocławiu.

KSW 85: Parnasse vs. Ruchała – Kursy bukmacherskie

Ogromnym faworytem jest oczywiście ParnasseSalahdine ma dużo większe doświadczenie od Polaka. Roberta oczywiście będą wspierały ściany w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego oraz kibice. Tym razem czeka go zdecydowanie najtrudniejsza walka w karierze.

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 zł do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 85!

KSW 85: Parnasse vs. Ruchała – karta walk

Karta główna:

  • Salahdine Parnasse vs. Robert Ruchała – walka wieczoru – o pas kategorii piórkowej
  • Ibragim Chuzhigaev vs. Bohdan Gnidko – co-main event – o pas kategorii półciężkiej
  • Patryk Kaczmarczyk vs. Daniel Tarchila
  • Patryk Surdyn vs. Kamil Szkaradek
  • Oumar Sy vs. Kleber Raimundo Silva
  • Michał Pietrzak vs. Marcin Krakowiak
  • Adrianna Kreft vs. Yasmin Guimaraes
  • Łukasz Rajewski vs. Wilson Varela
  • Wiktoria Czyżewska vs. Sandra Succar

KSW 85 – kursy bukmacherskie na galę w Nowym Sączu

Prezentujemy pełną listę kursów bukmacherskich na galę KSW 85 w Nowym Sączu. Wydarzenie można obstawiać po kliknięciu w obrazek poniżej.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments