darko stosić znokautował stefana vojcaka ksw 84

KSW 84: Darko Stosić ustrzelił Stefana Vojcaka w 3. rundzie! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 lipca 2023

W siódmej walce gali KSW 84 w Gdyni zmierzyli się Darko Stosić i Stefan Vojcak. Powracający do okrągłej klatki KSW Serb przywita w niej Słowaka noszącego przydomek Mutant. Jaki był wynik walki Stosić vs. Vojcak?

15 lipca były pretendent do mistrzowskiego pasa i numer jeden tej kategorii wagowej KSW, Darko Stošić (17-6), zmierzy się z niepokonanym Słowakiem, Štefanem Vojčákiem (6-0). Do pojedynku dojdzie w hali Polsat Plus Arena w Gdyni. W tym roku Stošić zawalczył podczas gali w Serbii, ale musiał uznać wyższość rywala. Darko znany jest z nokautującej siły ciosu. Na siedemnaście wygranych pojedynków jedenaście raz posyłał rywali na deski.

Štefan Vojčák swoją przygodę z zawodowym MMA rozpoczął w roku 2021. Do dziś stoczył sześć pojedynków i wszystkie zwyciężył. Słowak pięć wygranych zanotował już w pierwszej rundzie – dwa razy nokautował, a trzy razy poddawał swoich rywali. Reprezentant Octagon Fighting Academy Bratislava walczył do tej pory dla takich organizacji jak: Oktagon MMA, UAE Warriors czy Real Fight Arena.

KSW 84: Stosić vs. Vojcak – relacja, wynik walki

Zaczynamy pojedynek w kategorii ciężkiej! Bardzo mocny low kick Stosicia. Mocny lewy Darko. Vojcak zaatakował i chciał wejść w nogi Serba jednak nic z tego nie wyszło. Bardzo ładna akcja Słowaka jednak Darko wstaje natychmiastowo. Stosić atakuje mocnym, obszernym lewym. Trafia Darko! Vojcak ratuje się próbą obalenia jednak Stosić unika tego ataku. Wolniejszy moment pojedynku, tempo spadło. Kolejny mocny low kick w wykonaniu Serba. Vojcak ucieka przed Stosiciem i w zasadzie nie zadaje żadnych ciosów.

Wchodzi ciosami Stosić na co Vojcak odpowiada wysokim kopnięciem. Próba sprowadzenia w wykonaniu Vojcaka. Nic z tego nie wychodzi. Mutant odczuwa już skutki celnych low kicków Serba. Stefan trafia Darko prawym prostym, ponawia akcję, są to lekkie uderzenia jednak stopują one zapędy Serba. Lepsza runda w wykonaniu Vojcaka. Darko trafił kopnięciem na korpus Słowaka. Front kicki ze strony Vojcaka. Bardzo mobilny i aktywny jest zawodnik zza naszej południowej granicy. Stosić wygląda na zmęczonego.

Głośne podpowiedzi z obu narożników na początek 3. rundy. Obaj zawodnicy wchodzili ciosami i próbowali uzyskać obalenie. Nic z tego się nie udało i wracamy na środek klatki. Stosić trafia jednak cios nie był aż tak mocny jak bomby wypuszczane na początku walki. Vojcak odpowiada. Niebywałe Darko Stosić trafia w czubek głowy rywala, ten zatacza się na nogach, a Serb doskakuje i potężnym prawym dobija oponenta, który pada na deski!

Darko Stosić znokautował Stefana Vojcaka w 3. rundzie

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments