Rauli Tutarauli pokonał Donovana Desmae KSW 82

KSW 82: Tutarauli pokonał Desmae na punkty!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 maja 2023

W czwartej walce gali KSW 82 zmierzyli się Donovan Desmae i Raul Tutarauli. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii lekkiej. Jaki był wynik walki Desmae vs. Tutarauli?

Donovan Desmae (16-8, 7 KO, 5 Sub) Notowany na czwartym miejscu rankingu kategorii lekkiej zmierzy się z numerem ósmym podczas gali KSW 82. 13 maja w Studiu ATM rywalem Belga będzie gruziński specjalista od nokautów Raul Tutarauli (31-7, 21 KO, 3 Sub).

Donovan Desmae ma za sobą trzy pojedynki w KSW i trzy wyróżnienia za efektowne występy w klatce. „Vegas” w ostatniej konfrontacji wygrał przez poddanie z byłym mistrzem, Arturem Sowińskim i zdobył bonus za najlepszą walkę wieczoru.

KSW 82 – gdzie oglądać?

Gala KSW 82, na której w walce wieczoru Brian Hooi zmierzy się z Andrzejem Grzebykiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja z gali rozpoczęła się o godzinie 19:00, dołącz do grona fanów oglądających galę KSW!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Relacja z walki Desmae vs. Tutarauli

Donovan Desmae rozpoczyna ataki lewym prostym. Niskie kopnięcia Belga. Tutarauli musi skracać dystans by trafić oponenta. Gruzin trafia prawym. Desmae odpowiada high kickiem. Rauli ładnie miesza ciosy, raz wyprowadzając podbródkowy i prawy prosty by po chwili zwolnić tempo i zaatakować inaczej. Tutarauli stara się zamknąć rywala na siatce. Gruzin starał się pójść po obalenie jednak nic z tego nie wyszło. Runda 10:9 dla Tutarauliego.

Tutarauli dwukrotnie trafił prawym. Desmae odpowiedział high kickiem. Rauli ponownie trafia prawym jednak „Vegas” nic sobie nie robi z tych ciosów. Ładne kopnięcie Desmae na korpus Tutarauliego. Desmae próbuje wejść w nogi rywala jednak Raul broni tę próbę i odwraca sytuację. Żmudna walka w klinczu pod siatką. Kolejna runda na konto Tutarauliego.

Tutarauli trafia ciosami na które Desmae odpowiada wysokimi kopnięciami, które trafiają na gardę Gruzina. Tutarauli trafia mocnym low kickiem. Belg odczuł to kopnięcie. Dobra praca w stójce Gruzina zmusza Desmae do szukania obaleń. Nic z tego, Tutarauli za każdym razem broni się przed sprowadzeniem, a następnie sam odwraca sytuację pod siatką, klinczuje i neutralizuje zapędy „Vegasa”.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments