KSW 82 Hooi vs Grzebyk trailer

KSW 82: Brian Hooi vs. Andrzej Grzebyk – trailer

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 maja 2023

Oficjalny trailer walki Brian Hooi vs. Andrzej Grzebyk do której dojdzie 13 maja na gali KSW 82 w warszawskim ATM Studio. Pojedynek Holendra z Polakiem będzie main eventem wydarzenia.

Wysoko notowani w rankingu federacji KSW Brian Hooi i Andrzej Grzebyk zmierzą się w pojedynku, który pozwoli wygranemu na podtrzymanie marzeń o toczeniu starć o najwyższe cele. Przegrany będzie musiał na pewien czas zapomnieć o trofeum i skupić się na odbudowaniu formy.

Zarówno Hooi jak i Grzebyk należą do grona zawodników, którzy nie kalkulują i lubią kończyć pojedynki przed czasem. Brian wygrał trzynaście walk przed upływem regulaminowego czasu walki natomiast „Double Champ” skończył przed czasem piętnastu rywali.

Dodatkowo obaj zawodnicy jeśli przegrywają to głównie przez nokauty lub poddania, więc fani mogą się nastawić na absolutną bójkę i oczekiwać tego, że jeden z bohaterów main eventu padnie na deski po ciosach lub zostanie efektownie poddany.

KSW 82 – gdzie oglądać?

Gala KSW 82, na której w walce wieczoru Brian Hooi zmierzy się z Andrzejem Grzebykiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

KSW 82: Brian Hooi vs. Andrzej Grzebyk – trailer

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments