KSW Sofiia bagishvili maria silva

KSW 81: Sofiia Bagishvili zmierzy się z pogromczynią Eweliny Woźniak!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 marca 2023

Sofiia Bagishvili zmierzy się z pogromczynią Eweliny Woźniak! Zawodniczki zameldują się w okrągłej klatce federacji na gali KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim. Dla Gruzinki będzie to powrót do KSW po nieudanym starcie w Kazachstanie. Maria Silva zadebiutuje w polskiej organizacji.

Sofiia Bagishvili (6-2, 5 Sub)po raz pierwszy weszła do klatki KSW będąc na fali pięciu zwycięstw z rzędu i podczas gali KSW 74 poddała Anitę Bekus. Dla Gruzinki było to piąte zwycięstwo w karierze zdobyte przez poddanie. Bagishvili jest pierwszą Gruzinką, która postawiła swoją nogę w okrągłej klatce polskiej organizacji.

Po debiucie w KSW Bagishvili stoczyła jeszcze jeden pojedynek w Kazahstanie, ale musiała uznać wyższość przeciwniczki. Teraz będzie chciała więc powrócić na drogę zwycięstw.

KSW 81 – gdzie oglądać?

Gala KSW 81, na której w walce wieczoru Adrian Bartosiński zmierzy się z Arturem Szczepaniakiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Maria Silva pokonała w przeszłości Ewelinę Woźniak

Maria Silva (8-1, 3 KO, 3 Sub) idzie jak burza przez świata MMA. Stoczyła do tej pory dziewięć pojedynków, z których osiem wygrała. Sześć razy tryumfowała przed czasem, trzy razy poddając i trzy razy nokautując rywalki. Cztery razy wygrała swoje pojedynki już w pierwszej rundzie.

Dwa razy rywalizowała w popularnym programie z cyklu Dana White’s Contender Series. W marcu zeszłego roku zmierzyła się z niepokonaną Eweliną Woźniak i zafundowała jej pierwszą przegraną w karierze. Ostatni raz biła się w sierpniu zeszłego roku i po raz pierwszy musiała przełknąć gorycz porażki.

Zostaw ocenę
0
0