Karolina Owczarz vs. Adrianna Kreft na KSW 81

KSW 81: Karolina Owczarz wróci do klatki KSW na pojedynek z niepokonaną rywalką!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 22 marca 2023

Karolina Owczarz wróci do klatki KSW na gali KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim i stoczy pojedynek z niepokonaną rywalką! Budująca powoli swą karierę w MMA była pięściarka zmierzy się z Adrianną Kreft, która może się pochwalić passą czterech kolejnych zwycięstw.

Karolina Owczarz ma na swoim koncie siedem pojedynków stoczonych w KSW, z których pięć zakończyło się jej zwycięstwami. Ostatni raz walczyła w sierpniu 2022 roku podczas gali KSW 73. Reprezentantka WCA Fight Team zmierzyła się wówczas z Natalią Baczyńską-Krawiec i wygrała z nią na punkty.

Karolina, która wywodzi się z boksu, w zawodowy MMA rywalizuje od roku 2018. Wszystkie pojedynki w klatkach stoczyła pod banderą KSW.  

KSW 81 – gdzie oglądać?

Gala KSW 81, na której w walce wieczoru Adrian Bartosiński zmierzy się z Arturem Szczepaniakiem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Sylwetka Adrianny Kreft

Adrianna Kreft zadebiutowała w okrągłej klatce podczas gali KSW 75 i pokonała na punkty doświadczoną Petrę Částkovą. Tym samym Adrianna zdobyła czwartą wygraną w zawodowy MMA, w którym pozostaje niepokonana. Kreft zadebiutowała w profesjonalnych klatkach w czerwcu 2021 roku i szybko wygrała trzy pojedynki, z których dwa skończyła przed czasem.

Przed wejście na zawodową ścieżkę kariery Adrianna zebrała doświadczenie w pojedynkach amatorskich. Przed wejściem do KSW biła się dla takich organizacji jak Armia Fight Night czy Thunderstrike Fight League.

Zostaw ocenę
0
0