KSW 81 Artur Szczepaniak kurs

KSW 81: Bartosiński vs. Szczepaniak – kursy bukmacherskie. Szokujący kurs na wygraną Artura Szczepaniaka!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 kwietnia 2023

Bukmacherzy zaprezentowali kursy na galę KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę 22 kwietnia. W walce wieczoru zmierzą się Adrian Bartosiński i Artur Szczepaniak, a stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski kategorii półśredniej. Warto zwrócić uwagę na szokująco wysoki kurs na wygraną Szczepaniaka!

Zarówno Adrian Bartosiński jak i Artur Szczepaniak mocno imponowali w swoich dotychczasowych występach w okrągłej klatce federacji KSW. Zawodnicy zmierzą się w walce wieczoru gali KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 22 kwietnia, a stawką walki Bartosiński vs. Szczepaniak będzie pas mistrzowski kategorii do 77 kilogramów.

Na oficjalnej stronie internetowej bukmachera eFortuna.pl pojawiły się kursy bukmacherskie na pełne wydarzenie. Zarówno fani jak i eksperci są zaskoczeni szokującym kursem na wygraną Artura Szczepaniaka.

Kurs na zwycięstwo zawodnika trenującego w Belgii i Niemczech wynosi, aż 4.17. Jest to niezwykle zaskakujące, gdyż na papierze starcie wydaje się być bardzo wyrównane, być może z minimalnym wskazaniem na „Bartosa” jednak w takim wypadku kurs na zwycięstwo Szczepaniaka powinien być ustalony na ciut powyżej 2.0 tymczasem jest zdecydowanie wyższy.

Fani talentu Artura Szczepaniaka zapewne nie będą narzekali i chętnie puszczą kupony obstawiając wygraną swojego faworyta. Warto tu wspomnieć, że zawodnik mieszkający w Belgii część obozu przygotowawczego spędził w Niemczech gdzie trenował z Roberto Soldiciem, czyli byłym podwójnym mistrzem federacji KSW.

Gdzie obstawiać KSW 81?

Galę KSW 81 w całościobstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł.

-> Obstawiaj KSW w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

KSW 81: Bartosiński vs. Szczepaniak – kursy bukmacherskie

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments