Henrique da Silva vs Oumar Sy KSW 80

KSW 80: Pogromca Tomasza Narkuna powróci w walce o status pretendenta do pasa LHW!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 17 lutego 2023

Federacja KSW zestawiła bardzo interesujący pojedynek w kategorii półciężkiej. Do okrągłej klatki powróci Luis Henrique da Silva, pogromca Tomasza Narkuna zmierzy się z niepokonanym Francuzem Oumarem Sy. Do walki Henrique da Silva. vs Oumar Sy dojdzie 17 marca na gali KSW 80 w Lubinie.

Już 17 marca w klatce federacji KSW po raz kolejny zamelduje się Brazylijczyk Luis Henrique Da Silva (19-8). „Frankenstein” po efektownej wygranej nad Tomaszem Narkunem będzie liczył na dopisanie do rekordu czwartej wygranej z rzędu. Piękny nokaut możecie przypomnieć sobie tutaj. KSW 75: Luis Henrique da Silva fenomenalnym frontalnym kopnięciem posyła na deski Tomasza Narkuna! – video

Dla zawodnika, który w przeszłości zanotował nieudaną przygodę w organizacji UFC będzie to dopiero druga walka w KSW. Nie zmienia to faktu, że po fenomenalnym występie w pierwszej walce da Silva rozpalił wyobraźnię kibiców, którzy będą oczekiwali jego kolejnej walki.

Gala KSW 80, gdzie w walce wieczoru Robert Ruchała spotka się z Dawidem Śmiełowskim transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Walkę Ruchała vs. Śmiełowski o tymczasowy pas mistrzowski, obejrzysz na żywo tutaj. Rejestracja zajmuje minutę.

Rywalem pogromcy Tomasza Narkuna będzie niepokonany Oumar Sy (7-0). Dla Francuza będzie to trzeci pojedynek w klatce KSW. Wcześniej Sy pokonał Adama Tomasika i Bartłomieja Gładkowicza. Odrobinę niepokoić może fakt, że Sy pierwszych pięć walk skończył przed czasem natomiast dwie ostatnie kończyły się decyzjami, jednak ten mocno bijący zawodnik zawsze może wyczarować mocne uderzenie w stójce, a wiemy że potrafi „odciąć prąd” rywalowi.

Gala KSW 80 odbędzie się w piątek 17 marca w Lubinie. Więcej o tej gali poczytacie tutaj. KSW 80: Ruchała vs. Śmiełowski o tymczasowy pas na gali w Lubinie!

Zostaw ocenę
0
0