ksw 80 piwowarczyk

KSW 80: Damian Piwowarczyk stoczy kolejny bój w KSW. Dwóch młodych Polaków zawalczy na gali w Lubinie!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 lutego 2023

Federacja KSW ogłosiła bardzo interesujący pojedynek dwóch młodych Polaków. Na gali KSW 80 w Lubinie Damian Piwowarczyk zmierzy się z Bartłomiejem Gładkowiczem. Wydarzenie odbędzie się w piątek 17 marca.

Damian Piwowarczyk (5-2) rozpoczął swą przygodę w federacji KSW w spektakularnym stylu. Polak wygrał dwa kolejne pojedynki i zapowiadało się na to, że szybko dołączy do grona największych gwiazd walczących dla polskiej organizacji.

Niestety później „Damsyn” wpadł w gorszy okres i przegrał zarówno z Bartoszem Leśko jak i z Bohdanem Gnidko. Teraz Piwowarczyk poszuka wygranej w pojedynku z rok starszym Bartłomiejem Gładkowiczem.

Gala KSW 79, gdzie w walce wieczoru Phil de Fries spotka się z Toddem Duffeem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Gładkowicz (9-3) miał zdecydowanie gorszy start w KSW niż Piwowarczyk. „Clark Kent” przegrał w debiucie z Oumarem Sy w konsekwencji czego zaczął szukać walk poza federacją. Gładkowiczowi udało się pokonać doświadczonego Kornela Zapadkę na gali w Bydgoszczy i teraz wreszcie otrzyma szansę stoczenia drugiej walki dla KSW.

Zostaw ocenę
0
0