KSW 79. Kołecki wytypował walkę Omielańczuk vs. Kita! „Ona się może skończyć wiele różnych sposobów, absolutnie… „

S
0
Opublikowano: 21 lutego 2023

Już w najbliższy weeked odbędzie się gala KSW 79, podczas której zobaczymy kilka starć w wadze ciężkiej. Jednym z nich będzie walka dwóch znajomych z maty WCA – Daniel Omielańczuk vs. Michał Kita.

Były fighter UFC powrócił w ubiegłym roku do największej polskiej organizacji po aż 13. latach rozbratu. W tym czasie zwiedził spory kawałek świata i zaliczył wiele głośnych wygranych. O ile na KSW 70 przegrał w zaledwie 98 sekund, o tyle 5 miesięcy później stoczył 3-rundową walkę z Michalem Martinkiem. Zakończyła się ona dość kontrowersyjną decyzją na korzyść Daniela.

Omielańczuk na KSW 79 w Czechach miał spotkać się z Viktorem Pestą. Ten jednak zmuszony był wycofać się z pojedynku, a w jego miejsce wskoczył Michał Kita. Panowie musieli zostać skuszeni niemałą kwotą, gdyż obaj mają tego samego menedżera – Arutra Ostaszewskiego, – a także znają się z mat Warszawskiego Centrum Atletyki. Popularny „Masakra” przegrał ostatnie dwie walki, z Ricardo Praselem oraz Darko Stosiciem, w drugich rundach.

Gala KSW 79, gdzie w walce wieczoru Phil de Fries spotka się z Toddem Duffeem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo!

Szymon Kołecki typuje walkę Omielańczuk vs. Kita!

W wywiadzie dla „InTheCagePL” dawno nie widziany w oktagonie Szymon Kołecki został poproszony o wytypowanie tego pojedynku.

„To wszystko będzie zależało od taktyki, jaką zawodnicy odbiorą na tę walkę. Oni się dobrze znają, często trenowali ze sobą. Myślę, że jeden od drugim wie bardzo dużo… Tu będzie dużo zależało od sztabu trenerskiego, który przygotuje zadanie taktyczne. Bo jeżeli oni się będą wymieniać ciosami. to jest 50 na 50 – i jeden dobrze bije, i drugi dobrze bije, znają się bardzo dobrze. Ciężko będzie komukolwiek zaskoczyć przeciwnika.”

„Ja w tej walce widziałbym… ponieważ i Daniel potrafi docisnąć do siatki i przewrócić i Michał przewrócić, że w momencie, kiedy się to nadarzy: przewrócić skontrolować i tam rozbijać. żeby zdobywać punkty w każdej rundzie i starać się walkę wygrać na punkty. Oczywiście ona się może skończyć wiele różnych sposobów, absolutnie… Natomiast, jeżeli będzie w stójce, to szanse będą bardzo równe.”

Kursy bukmacherskie na walkę Omielańczuk vs. Kita

Galę KSW 79 oraz walkę Omielańczuk vs. Kita w całości obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł i aż trzech ZAKŁADÓW BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są banalnie proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski: gratulacje, otrzymujesz wygraną. Jeśli zaś przegrasz, Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Zostaw ocenę
0
0