ksw 79 jembiev vs delfino

KSW 79: Jembiev vs. Delfino – wschodząca gwiazda francuskiej sceny kontra reprezentant mocnej ekipy Evolucao Thai!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 lutego 2023

Federacja KSW ogłosiła ostatni pojedynek karty walk gali KSW 79 w czeskim Libercu. W okrągłej klatce zmierzą się Ramzan Jembiev, wschodząca gwiazda francuskiej sceny MMA oraz Murilo Delfino, reprezentant mocnej ekipy Evolucao Thai.

Obaj zawodnicy dysponują podobnym doświadczeniem jak chodzi o starty w zawodowym MMA. Ramzan Jembiev ma na koncie cztery stoczone pojedynki. Po porażce w debiucie w 2018 roku Jembiev miał przerwę od startów i wrócił do klatki w 2021 roku. Od tamtej pory sparingpartner Salahdine’a Parnasse wygrał trzy starcia, zatem zamelduje się w klatce KSW po serii trzech kolejnych wygranych.

Podobnie rzecz ma się w przypadku Murilo Delfino, zawodnika teamu Evolucao Thai, którego reprezentanci regularnie walczą w UFC i Bellatorze. Delfino stoczył debiutancką walkę w 2017 roku, wygrał, a potem po krótkiej przerwie odniósł dwie wygrane w 2019 roku. Z tego co nam wiadomo następnie fighter poza szlifowaniem stójki skupił się także na startach w BJJ i udało mu się nawet wywalczyć kilka krążków. Zawodnik przeszłości startował też w biegach na 10 km więc o jego kondycję możemy być spokojni.

Starcie Jembiev vs. Delfino będzie trzecią walką gali KSW 79. Jest to także pojedynek, który zamyka kartę walk wydarzenia. Pełną rozpiskę znajdziecie pod linkiem. Pełna karta walk gali KSW 79!

Zostaw ocenę
0
0