KSW Przybysz vs. Wikłacz 3

KSW 77: Sebastian Przybysz vs Jakub Wikłacz 3 – zapowiedź trylogii [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 grudnia 2022

Sebastian Przybysz i Jakub Wikłacz spotkają się w klatce już po raz trzeci, ale tym razem stawką pojedynku będzie pas mistrzowski, który należy do zawodnika z Gdańska. Zobaczcie zapowiedź drugiej walki wieczoru sobotniej gali XTB KSW 77.

Historia rywalizacji Sebastiana Przybysza z Jakubem Wikłaczem sięga roku 2017. Wówczas obaj zawodnicy walczyli jeszcze poza klatką KSW. Do ich pierwszego starcia doszło na gali ACB. Pojedynek zakończył się na kartach sędziowskich i to Jakub wyszedł z niego jako zwycięzca. Trzy lata później, już w klatce KSW, Sebastian zrewanżował się za pierwszą przegraną i znokautował Jakuba w trzeciej rundzie pojedynku.

Od czasu tamtej walki obaj nie przegrali żadnego pojedynku, a Sebastian zdobył mistrzowski tytuł. Wiele wskazywało więc na to, że drogi tych zawodników w końcu przetną się ponownie. Sebastian Przybysz i Jakub Wikłacz mieli zmierzyć się z sobą już w pierwszej połowie tego roku, ale kontuzja Jakuba pokrzyżowała te plany. Teraz jednak w końcu dojdzie do trzeciego starcia, które być może ostatecznie zamknie historię tej rywalizacji.

Wszystkie gale KSW można od teraz oglądać w Polsce, Wielkiej Brytanii, Holandii, krajach Nordyckich i Bałtyckich wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Rejestracja zajmuje minutę.

Oficjalny trailer walki Przybysz vs. Wikłacz 3

W co-main evencie gali XTB KSW 77 zmierzą się Sebastian Przybysz i Jakub Wikłacz. Będzie to trzeci pojedynek obu zawodników. Stawką walki będzie pas mistrzowski kategorii koguciej, którego posiadaczem jest zawodnik z Trójmiasta. Jak zakończy się trylogia?

Kursy na walkę Pudzianowski vs Khalidov

Całą galę KSW 77: Pudzianowski vs. Khalidov obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Za samo otwarcie konta zgarniacie darmowe 20 zł na dowolny zakład. Dodatkowo legalny bukmacher przygotował specjalny zakład bez ryzyka do 600 zł.

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Zostaw ocenę
0
0