ksw 72 śmiełowski znokautował kaczmarczyka

KSW 72: Śmiełowski znokautował Kaczmarczyka w 2. rundzie!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 lipca 2022

W co-main evencie gali KSW 72 zmierzyli się Dawid Śmiełowski i Patryk Kaczmarczyk. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii piórkowej (-66 kg).

Kaczmarczyk rozpoczął od obrotówki, Śmiełowski przyjął kopnięcie na gardę. Kolejne wysokie kopnięcie Patryka, nad głową Dawida. Chwila spokoju i mamy klincz pod siatką. Kaczmarczyk stara się przenieść walkę do parteru. Tempo znacznie spadło, Kaczmarczyk uwiesił się na Śmiełowskim, a ten utrzymuje się na nogach. 40 sekund przed końcem rundy zawodnicy znaleźli się na środku klatki. Dobra zapaśnicza akcja Kaczmarczyka, który wysoko wyniósł Śmiełowskiego i cisnął nim o matę. Runda 10:9 dla Kaczmarczyka.

Dobre rozpoczęcie drugiej rundy w wykonaniu Śmiełowskiego, Kaczmarczyk szybko jednak idzie po nogi, zawodnicy lądują w parterze. Szybki powrót do stójki i… szybki powrót na matę. Póki co spory plus dla Patryka Kaczmarczyka za przewagę w zapasach. W połowie rundy Kaczmarczyk zanurkował po raz kolejny jednak Śmiełowski świetnie odrzucił biodra w tył i wybronił obalenie. Koniec walki! Dawid Śmiełowski potężnym kopnięciem na korpus znokautował Patryka Kaczmarczyka! WOW!

Zostaw ocenę
0
0