ksw 72 sy vs. gładkowicz

KSW 72: Oumar Sy wypunktował Bartłomieja Gładkowicza

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 lipca 2022

W czwartej walce gali KSW 72 zmierzyli się Oumar Sy i Bartłomiej Gładkowicz. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii półciężkiej (-93 kg).

Po krótkiej kickbokserskiej wymianie Oumar Sy przeniósł walkę do parteru. Dobra praca Francuza z góry, Gładkowicz stara się uciekać nie chcąc oddać pleców jednak Sy sprytnie kontruje. Dominacja ze strony Oumara jednak Bartek poszukał swej szansy w ostatnich 20 sekundach pierwszej rundy i spróbował wybrać nogę rywala. 10:9 dla Sy.

Odrobina kulanki w parterze i zmian pozycji na otwarcie drugiej rundy. Sprytnie prowadził tę rundę Francuz nie dając zbytnio Polakowi dojść do słowa. Gładkowicz miał swój moment w ostatnich 15 sekundach odsłony kiedy znalazł się na górze jednak Oumar Sy szybko zneutralizował zagrożenie. Runda 10:9 dla Sy.

Francuz szybko obalił Polaka. Powtórka z poprzedniej rundy. Stała praca Sy, który obija naszego reprezentanta ground and pound. Gładkowicz stara się uciekać z opresji i próbuje atakować nogi rywala jednak nic z tego nie wychodzi. Runda 10:9 Sy.

Zostaw ocenę
0
0