KSW

KSW 70: Mariusz Pudzianowski vs. Michał Materla – zaskakujący main event gali

Pinterest LinkedIn Tumblr

Portal WP SportoweFakty poinformował, że main eventem gali KSW 70 w Łodzi ma być pojedynek Mariusz Pudzianowski vs. Michał Materla. Co ciekawe w przeszłości taki pojedynek zasugerował Mamed Khalidov, a po zapoznaniu się ze słowami Mameda Materla skomentował sprawę na instagramie zaznaczając, że jest gotów na takie wyzwanie. Bez wątpienia jest to zaskakująca walka wieczoru i niewielu ekspertów przewidywało właśnie takie starcie.

Dla zawodnika Berserkers Team jest to kasowa walka i zarazem szansa na odpoczynek od żmudnego procesu zbijania wagi i odwadniania na ostatnim etapie przygotowań do pojedynku. Warto jednak wziąć pod uwagę, że do starcia zostało ledwie półtora miesiąca i o ile nabranie masy mięśniowej nie powinno być problemem to już utrzymanie kondycji może okazać się problemem. Kto wie czy w takim wypadku nie rozsądniej jest po prostu postawić na szybkość i technikę.

Cieszy fakt, że obaj zawodnicy wejdą do klatki po serii wygranych. „Pudzian” pozostaje niepokonany od listopada 2019 roku i ma na koncie cztery kolejne wygrane, natomiast Michał „odkuł się” po porażce z Soldiciem zalicząjąc wygrane nad weteranami Moise Rimbonem i Jasonem Radcliffem.

Federacja KSW potwierdziła zestawienie:

Comments are closed.