KSW

KSW 69 – 23 kwietnia – Przybysz będzie bronił pasa. KSW 70 – 28 maja w Łodzi, Pudzian i Paczuski w rozpisce!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Federacja KSW ogłosiła daty dwóch kolejnych wydarzeń. 23 kwietnia w studiu telewizyjnym ATM w Warszawie Sebastian Przybysz stanie do obrony mistrzowskiego pasa kategorii koguciej. Ponad to zobaczymy również pojedynek Cezarego Kęsika z Pawłem Pawlakiem. Druga z ogłoszonych gal odbędzie się 28 maja w łódzkiej Atlas Arenie, a w karcie walk oczywiście znalazło się miejsce dla Mariusza Pudzianowskiego.

Bilety na KSW 69

https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/ksw-mma/

Bilety na KSW 70

https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/konfrontacja-sztuk-walki/

Oficjalne informacje prasowe biletera:

Już 23 kwietnia w warszawskim studiu ATM odbędzie się gala KSW 69. W trakcie tego wydarzenia Sebastian Przybysz stanie do kolejnej obrony pasa wagi koguciej. Fani zobaczą również pojedynek czołowych zawodników wagi średniej, w którym Cezary Kęsik zmierzy się z Pawłem Pawlakiem. KSW 68 bilety na galę w Radomiu już dostępne!

KSW 69 karta walk

Walka o pas kategorii koguciej| KSW Bantamweight Championship Bout

  • 61,2 kg/135 lb: Sebastian Przybysz (9-2, 4 KO, 2 Sub) vs TBA

Karta główna | Main event

  • 83,9 kg/185 lb: Cezary Kęsik (13-1, 10 KO, 2 Sub) vs Paweł Pawlak (19-4-1, 9 KO, 3 Sub)

KSW 69 zawodnicy

Sebastian Przybysz, mistrz wagi koguciej, pozostaje niepokonany od roku 2019. W ostatnim boju stanął do pierwszej obrony tytułu i w pięknym stylu poddał Bruno Santosa. Technika kończąca w wykonaniu mistrza została nagrodzona bonusem i prestiżową statuetką Heraklesa za najlepsze poddanie 2021 roku. Sebastian zdobył pas na gali KSW 59. Pokonał wówczas w efektownym boju Antuna Račicia i odebrał mu tytuł. 

Cezary Kęsik powróci do okrągłej klatki po emocjonującym pojedynku z Marcinem Krakowiakiem. Starcie, do którego doszło podczas gali KSW 64, zakończyło się nokautem w trzeciej rundzie i zostało wybrane walką wieczoru tego wydarzenia. Popularny „Polski Czołg” słynie z siły swoich ciosów. Do tej pory aż dziesięć pojedynków zakończył nokautami. Kęsik ma na swoim koncie zdobycie pasa kategorii średniej organizacji TFL, a aktualnie znajduje się na piątym miejscu rankingu tej kategorii w KSW. 

Paweł Pawlak w świetnym stylu wkroczył do organizacji KSW. Podczas gali KSW 63 rozbił na pełnym dystansie Damiana Janikowskiego. Pojedynek został wybraną walką wieczoru, a panowie nagrodzeni bonusami. Były mistrz organizacji Babilon MMA jest dziś na fali czterech wygranych z rzędu, a od roku 2019 pozostaje niepokonany. Udany debiut w KSW zapewnił Pawłowi czwarte miejsce w rankingu wagi średniej. 

Już po raz siódmy KSW powróci do Atlas Areny. 28 maja fani w Łodzi kolejny raz będą mieli okazję zobaczyć w akcji Mariusza Pudzianowskiego. Podczas gali KSW 70 w okrągłej klatce dojdzie również do debiutu jednego z najlepszych polskich kickbokserów, Radosława Paczuskiego. KSW 70 bilety już w sprzedaży. 

KSW 70 karta walk

Walka wieczoru | Main event

  • 120,2 kg/265 lb: Mariusz Pudzianowski (16-7 1NC, 11 KO) vs TBA

Karta główna | Main card

  • 83,9 kg/185 lb: Radosław Paczuski (3-0, 2 KO) vs TBA

KSW 70 zawodnicy

W Atlas Arenie, jednym z największych obiektów widowiskowo-sportowych w Polsce, odbyło się już siedem wydarzeń KSW. Przygoda przeplatająca historię tej hali z marką KSW rozpoczęła się 18 września 2010 roku wraz z galą KSW 14: Dzień Sądu. Jedną z najważniejszych postaci tego wydarzenia był Mariusz Pudzianowski, który do tej pory tylko raz nie walczył podczas gal KSW w Atlas Arenie. W trakcie KSW 70 „Pudzian” wejdzie do klatki będąc na fali czterech wygranych z rzędu. W ostatnich bojach Mariusz pokonał popularnego „Bombardiera”, Łukasza Jurkowskiego, Nicolę Milanovicia i Erko Juna. Wygrane te zapewniły Pudzianowskiemu trzecią pozycję w rankingu królewskiej kategorii wagowej organizacji KSW.   

Radosław Paczuski zadebiutował w mieszanych sztukach walki w roku 2019. Do dziś stoczył trzy pojedynki w klatkach i wszystkie wygrał. Wchodząc do świata MMA Paczuski wniósł z sobą ogromne doświadczenie ze sportów uderzanych. Reprezentant Uniq Fight Club ma za sobą ponad setkę walk amatorskich i kilkadziesiąt zawodowych bojów w kickboxingu. Na koncie posiada między innymi tytuł mistrza świata i mistrza Polski w kickboxingu. Wywalczył też tytuł wicemistrza Europy w muay thai. Na zawodowych ringach zdobył pas mistrzowski organizacji DSF Kickboxing Challenge i Fight Exclusive Night. 

Comments are closed.