KSW

KSW 68: Romanowski pokonał Pietrzaka po jednogłośnej decyzji sędziów

Pinterest LinkedIn Tumblr

W ósmej walce gali KSW 68 w klatce zmierzyli się Michał Pietrzak i Tomasz Romanowski. Pojedynek zakontraktowano w catchweightcie do 80 kg.

Pojedynek lepiej rozpoczął Tommy, który okopywał nogę wykroczną reprezentanta Czerwonego Smoka. Pietrzak skupiał się na wyprowadzaniu kopnięć na korpus Romanowskiego. Jak chodzi o ciosy pięściami to tutaj wyraźnie celniej trafiał Romanowski. Zawodnik Berserkers Team częściej sięgał pięścią głowy oponenta.
W drugiej odsłonie mieliśmy niemal powtórkę z rozrywki z tego co działo się w pierwszej rundzie. W zasadzie jedyną różnicą było to, że Romanowskiemu raz udało się podłączyć rywala i sprawić, że Pietrzak zachwiał się na nogach, na co pod koniec rundy Zgniatacz odpowiedział udanym sprowadzeniem.
Trzecia runda to z kolei lepsza postawa Michała w stójce. Romanowski starał się kontrować stopującymi ciosami, a nawet udało mu się wybronić obalenie. Wydaje się, że po piętnastu minutach minimalnie lepszym w co-main evencie był Tomasz Romanowski. Czekamy na werdykt sędziów.

Tomasz Romanowski pokonał Michała Pietrzaka po jednogłośnej decyzji sędziów

Komentowanie niedostępne