KSW 52: Owczarz poddała Rolę w 2. rundzie!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 grudnia 2019

W piątej walce gali KSW 52 zmierzyły się Aleksandra Rola i Karolina Owczarz. Pojedynek zakontraktowano w limicie kategorii muszej (-57 kg).

Walkę mocniej rozpoczęła Karolina Owczarz, która naparła na rywalkę serią ciosów. Aleksandra Rola weszła w klincz pod siatką i sporadycznie wypuszczała ciosy w twarz Owczarz. W pewnym momencie zawodniczki wdały się w małą wymianę kolano za kolano. Na niecałe dwie minuty przed końcem rundy sędzia nakazał zawodniczkom powrót na środek klatki. Aktywniejsza była Rola jednak to Owczarz zaliczyła obalenie i atakowała łokciami w parterze. Końcówka rundy zdecydowanie na konto zawodniczki Shark Top Team. Ola Rola z trudem wstała i podążyła do narożnika wyraźnie zmęczona.

Próba latającej gilotyny w wykonaniu Owczarz. Rola walczy zacięcie o wyjście z trudnej pozycji. Rozerwanie próby duszenia, zawodniczka Berkut WCA Fight Team atakuje z góry. Karolina stara się zapiąć duszenie trójkątne. Wyniszczająca fizycznie walka pań, obie zawodniczki wkładają wiele sił w poprawę pozycji. Powrót do stójki i Rola idzie po obalenie jednak traci przy tym dominującą pozycję. Owczarz sprytnie przesuwa się za plecy rywalki, a następnie próbuje armbara. Poddanie spaliło na panewce jednak po chwili zawodniczka Shark Top Team zapięła duszenie trójkątne i Aleksandra Rola odklepała!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments