KSW

KSW 48: Parnasse vs. Szymański, Jurkowski vs. Bekavac 2 – 27 kwietnia w Lublinie

Pinterest LinkedIn Tumblr

Polsat Sport ogłosił termin kolejnej gali federacji KSW. Najlepsza europejska organizacja MMA zawita 27 kwietnia do Lublina, gdzie w Hali Globus zobaczymy starcie o tymczasowy pas mistrzowski kategorii piórkowej oraz rewanżowe starcie za bój do którego doszło, aż 14 lat temu!

Salahdine Parnasse (13-0) i Roman Szymański (11-4) zawalczą o tymczasowe mistrzostwo w kategorii do 66 kg. Utalentowany 21-letni Francuz nie będzie miał łatwej przeprawy w pojedynku z reprezentantem Linke Gold Team. Parnasse na galach KSW pokonał Łukasza Rajewskiego, Artura Sowińskiego i Marcina Wrzoska. Szymański wygrywał z Romanowskim, Denilsonem i Torresem.

Łukasz Jurkowski (16-11) po przegranym starciu z Martinem Zawadą podejmie rękawicę z rywalem, z którym przegrali zarówno „Juras” jak i „King Kong”. Stjepan Bekavac (19-9) 36-letni Chorwat choć ostatnio zaliczył serię trzech porażek z rzędu to doszło do nich na galach dużych europejskich organizacji takich jak Fight Nights Global czy ACA. Pochodzący z Rijeki fighter specjalizuje się w nokautach.

Comments are closed.