KSW

KSW 39: Jednogłośna decyzja dla Mameda Khalidova!

Pinterest LinkedIn Tumblr

W superfightcie, który był zarazem walką wieczoru rękawice skrzyżowali Mamed Khalidov i Borys Mańkowski.

Pierwsza runda na konto Mameda Khalidova, który zaprezentował pełen arsenał kopnięć, większość z nich celnych na korpus, próby wysokich kopnięć również były dobre choć jedno z nich otarło się o gardę Mańkowskiego. Runda 10-9 dla zawodnika Berkut Arrachion Olsztyn.

Jeden celny cios Borysa na wątrobę, Mamed wylądował w parterze. W stójce następnie po chwili przestoju Khalidov trafił Mankowskiego w szczękę jednak po chwili Ankosiak skontrował fightera z Arrachionu. Borys podkręcał tempo i trafiał częściej czym zapewne zyskał uznanie w oczach sędziów. Druga runda dla podopiecznego Andrzeja Kościelskiego w stosunku 10-9.

Ten kto wygra ostatnią, trzecią odsłonę ten zgarnie wygraną na kartach sędziowskich. Dwudziesta walka Mameda Khalidova w KSW bez wątpienia nie przebiegała tak jak sobie by to zawodnik wymarzył. Khalidov spróbował obalenia jednak to Mańkowski obrócił pozycję, zapiął klamrę i dociskał pochodzącego z Czeczenii zawodnika do siatki. WOW! Niesamowita akcja Khalidova, który spróbował kontry do obalenia następnie przetoczył się i zaatakował Mańkowskiego latającym kolanem! Prawie całą ostatnią minutę Khalidov spędził z góry atakując ground and pound.

Mamed Khalidov pok. Borysa Mańkowskiego przez jednogłośną decyzję sędziowską

Comments are closed.