KSW

KSW 38: Większościowa decyzja dla Kamila Szymuszowskiego

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Pierwszą rundę bez wątpienia można zapisać na konto debiutanta w organizacji KSW – Gracjana Szadzińskiego. Berserker ze Stargardu skutecznie trafiał Kamila Szymuszowskiego zarówno jak chodzi o ciosy na głowę jak i o ciosy na korpus. Szadziński sprytnie skracał dystans i idealnie unikał długich rąk rywala. Pod koniec odsłony zawodnicy zafundowali fanom bezpardonową wymianę ciosów, którą publiczność w studiu skwitowała salwą oklasków.

Po minucie drugiej rundy Szymuszowski postanowił przenieść pojedynek do parteru. Zawodnik ze Zgierza zanotował udane sprowadzenie. Fighter Shark Top Team sprawnie atakował łokciami z góry i wiele z nich wchodziło prosto na głowę rywala. Zdecydowanie runda na konto Szymuszowskiego.

Szadziński, który do tego pojedynku wskoczył jako późne zastępstwo tracił wraz z upływem czasu tlen jednak mimo wszystko wciąż był groźny dla Szymuszowskiego w stójce, skracając dystans. Szymuszowski stawiał się ustawiać rywala lewym prostym i punktować ciosami na głowę. Niestety fighter ze Stargardu dopiero w końcówce ruszył do przodu chcąc trafić podopiecznego Łukasza Zaborowskiego jednak było to zbyt późno aby odmienić losy pojedynku.

//platform.twitter.com/widgets.js