Krzysztof Włodarczyk tomek postąpił po świńsku

Krzysztof Włodarczyk o Khalidov vs Adamek – 'Tomek postąpił po świńsku. Ja rzuciłem hasło boksu z Mamedem’

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 stycznia 2024

Krzysztof Włodarczyk wypowiedział się na temat gali KSW EPIC i pojedynku Mamed Khalidov vs. Tomasz Adamek. Popularny Diablo uważa, że Adamek wcisnął się w jego miejsce.

Krzysztof Włodarczyk udzielił wywiadu portalowi ringpolska. Jednym z tematów rozmowy była walka Mamed Khalidov vs. Tomasz Adamek, która odbędzie się 24 lutego na gali KSW EPIC w Gliwicach.

Diablo przyznał, że to on przecież rzucił temat boksu z Mamedem Khalidovem, a legendarny zawodnik KSW nawet mu odpowiedział, że jak najbardziej jest chętny i nie ma problemu.

– Trochę bym powiedział Tomek tak uważam delikatnie postąpił po świńsku, bo przecież ja rzuciłem hasło, a propo boksu z Khalidovem. Mamed powiedział ”jak najbardziej, nie ma problemu”. I nagle patrzę po jakimś czasie Adamek się wcisnął bym powiedział między Włodarczykiem, a Khalidovem. No nic. Życzę im powodzenia.

Mimo faktu, że to nie Włodarczyk, a Adamek będzie rywalem Mameda – Krzysztof będzie trzymał kciuki za Tomka Adamka, by ten udowodnił wyższość boksu nad innymi dyscyplinami sportu.

– Niech wyjdzie pokaże, że ten boks można powiedzieć jest boksem, bez boksu nic innego nie istnieje. Ja wiem, że zapasy są zapasami, kickboxing to kickboxing, ale wszystko wywodzi się od boksu.

Krzysztof Włodarczyk w ubiegłym roku zanotował trzy wygrane, pewnie pokonując wszystkich rywali przez KO/TKO. Diablo wygrał z Sylverą Louisem, Fabio Maldonado i Edwinem Mosquerą. Polak jest notowany na 12. miejscu w rankingu WBC i niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości otrzyma szansę walki ze zdecydowanie wyżej notowanym rywalem.

TYPYKURSYBUKMACHER
Mamed Khalidov2.28FORTUNA
Tomasz Adamek1.57FORTUNA
Zostaw ocenę
21
6
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments