Krzysztof Jotko Thiago Santos przyłapani na dopingu

Krzysztof Jotko i Thiago Santos przyłapani na dopingu!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 09 maja 2023

Niedobre informacje napływają do nas zza oceanu. Krzysztof Jotko, Thiago Santos oraz dwaj inny zawodnicy zaliczyli wpadki dopingowe przy okazji startów na dwóch pierwszych galach tegorocznego sezonu zasadniczego PFL!

Krzysztof Jotko doznał urazu kostki w swoim debiutanckim występie w organizacji PFL i został okradziony z wygranej przez sędziów. O ile tuż po gali wielu fanów współczuło zawodnikowi tak teraz o samym starciu śmiało można już zapomnieć bo nawet gdyby Polak wygrał to komisja zmieniłaby wynik walki na no contest.

Komisarze nie zdradzili jaką substancję wykryli w próbkach pobranych od Jotki. Podobnie ma się rzecz z Thiago Santosem, czyli kolejnym z weteranów UFC, który debiutował w PFL na gali, która odbyła się 1 kwietnia.

Na dopingu zostali także przyłapani Bruno Cappelozza oraz Rizvan Kuniev, obaj zawodnicy wystąpili na drugiej z kwietniowych gal PFL. Nie wiemy jak długo potrwają zawieszenia całej czwórki jednak należy się spodziewać tego, że fighterzy zostaną usunięci z rozpisek nadchodzących gal, a przede wszystkim wykluczeni z udziału w sezonie.

Jednocześnie szanse zawodników na awans do fazy play-off i marzenia o wygraniu tytułu oraz czeku wysokości miliona dolarów są przekreślone.

Zostaw ocenę
6
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments