Główka vs GLEBA KSW transmisja

Krzysztof Głowacki vs. Patryk Tołkaczewski – oficjalny trailer XTB KSW Colosseum 2

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 czerwca 2023

Już w najbliższą sobotę 3 czerwca w okrągłej klatce KSW zmierzą się Krzysztof Głowacki i Patryk Tołkaczewski. Dla obu pięściarzy będzie to debiut w zawodowym MMA. „Główka” przechodzi do KSW prosto z boksu zawodowego natomiast „Gleba” zasila federację po startach w walkach na gołe pięści na galach GROMDA.

Gala XTB KSW Colosseum 2 przyniesie z sobą niesamowity pojedynek dwóch były pięściarskich mistrzów. W boju tym Krzysztof Głowacki (0-0), były mistrz organizacji WBO, zmierzy się z popularnym Patrykiem „Glebą” Tołkaczewskim (0-0), byłym pięściarskim mistrzem Polski i zwycięzcą turnieju walk na gołe pięści.

Dla obu zawodników będzie to zawodowy debiut na zasadach mieszanych sztuk walki, a dojdzie do niego już 3 czerwca na Stadionie Narodowym. Oczywiście dla obu będzie to zarazem premierowy występ na galach federacji KSW.

XTB KSW Colosseum 2 – gdzie oglądać?

Gala XTB KSW Colosseum 2, na której w walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się po raz trzeci ze Scottem Askhamem transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Transmisja odbędzie się w sobotę 3 czerwca i tradycyjnie rozpocznie się o godzinie 19:00.

xtb ksw colosseum 2 transmisja dostęp gdzie oglądać

Niestety transmisja nie jest dostępna w żadnej ze stacji telewizyjnych, ale można ją oczywiście oglądać na telewizorze Smart TV w aplikacji Viaplay, która jest dostępna w całej Polsce zarówno na telewizorach, komputerach, laptopach, tabletach jak i smartfonach.

Krzysztof Głowacki vs. Patryk Tołkaczewski – oficjalny trailer

Federacja KSW zaprezentowała oficjalny trailer walki otwarcia gali XTB KSW Colosseum 2. Materiał video możecie zobaczyć poniżej:

Kursy bukmacherskie – XTB KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy! Trzy pierwsze zakłady bez ryzyka do 600 zł? To możliwe tylko w eFortuna.pl.

Faworytem bukmacherów jest Patryk Tołkaczewski, na którego wygraną wystawiono kurs 1.5, natomiast na wygraną Krzysztofa Głowackiego ustalono kurs wysokości 2.45.

Poniżej pełna lista kursów jakie bukmacher wystawił na galę XTB KSW Colosseum 2:

Gale XTB KSW Colosseum 2 obstawisz u polskiego legalnego bukmachera firmy eFortuna.pl, która jest równocześnie oficjalnym sponsorem organizacji KSW. Na stronie znajdziesz również kursy i typy na inne walki, które odbędą się na czerwcowej gali. W klatce KSW zobaczymy m.in. Mameda Khalidova, Mariusz Pudzianowskiego, czy Arkadiusza Wrzoska.

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments